Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig nem mászik, egy...

Még mindig nem mászik, egy hete múlt 9-hó. Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kiságyba fel áll körbe megy a kiságy körűl,szépen ül.szerintetek?
2010. márc. 26. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyerekem van egyik sem tudott mászni, akármit is csinálhattam.

Már javában egyedül mentek amikor rájöttek,hogy mászni is lehet:)

Szerintem ne erőltesd.

2010. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog mászni, csak menni. Nem ő lenne az első. Ügyi, hogy már így lépeget. Vegyél neki járássegítőt. Ösztönözd a menésre, ha inkább menni akar.
2010. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam hat és fél hónapos korában kezdett kúszni, de mászni egyszerűen nem akart. Már vagy két hónapja csinálta a négykézlábra állást-fenékbillegetést, és csak ezután indult meg a mászással. Ez akkor volt mikor épp elmúlt kilenc hónapos, lassan tölti a 10. hónapot, és úgy mászik, mintha mindig ezt csinálta volna. Igaz 9 kiló felett van bőven, állítólag a nagy babák nehezebben indulnak el, mégis csak ekkora súlyt kell mozgatniuk, ahhoz meg nagyobb erő kell.
2010. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem mászott, csak kúszott. Viszont egy évesen önállóan ment.
2010. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!