Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komoly! Szülők válaszát...

Komoly! Szülők válaszát várom, probléma van a fiunkkal. Mit tegyünk? Hova fordulhatunk? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

Párom fia 22 éves és nagyon furán viselkedik mostanában. Nem akar dolgozni, azt mondja, hogy ő a gettón (?) akar felnőni, feka zenét hallgat, ez az élet vonzza állítólag, olyan dolgokat mond amiket mi nem is értünk. Fura módom agresszív (talán ilyenkor csúszik le a cuccról?), ezért arra gyanakszunk, hogy valamilyen drogot szed. Nem tudom most a fiatalok körében milyen drogok vannak ....

Ilyen esetben mit tudunk tenni? Próbáltunk beszélni vele szépen, nem beszél, meg sem szólal, csak röhög. Próbálta a párom keményebben is szóra bírni, ez is eredménytelen.

Mit tegyünk? El kéne vinni vérvételre, de hogyan? Egy 22 éves "nagykorút" nem tudunk erőszakkal bevinni. Jószántából, meg nem jön. Mikor rá kérdeztünk, azt mondta, hogy nem drogozik. Ez is lehet, de akkor mi lehet vele? Szerintem lop is a boltokból?

Soha nem volt egy dolgos, szorgalmas, de különösebb probléma eddig még nem volt vele.

Kérlek adjatok tanácsot, mit tennétek a helyünkbe?


2013. márc. 9. 18:26
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Értem! Ezt statisztikai alapon van meghatározva? Vagy honnan tudod? Amúgy is tűkön ülünk, most még ez a 21 nap. :)
2013. márc. 20. 17:59
 42/42 anonim ***** válasza:

Hát sorsalakítással foglalkozom, és ennek során minden meditációnak, önszuggessziónak, gyakorlatnak 21 nap van meghatározva, hogy szokásként rögzítse az elme.:)

Utánaolvashatsz.:)

2013. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!