Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 50négyzetméter...

Szerintetek 50négyzetméter elég 3 gyereknek és nekünk? Ti mekkora lakásba/házba laktok?

Figyelt kérdés
Kisszoba, nagyszoba, konyha, fürdő.
2013. márc. 8. 16:20
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Ugye így már más a helyzet...
2013. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
61%

De tudok a kérdésedre válaszolni!

El fogtok férni 50 nm-es valahogy, de hogy?! Egymás hegyén hátán! És ezek a körülmények hatással lesznek a gyerekeid egész életére, személyiségükre. És nem pozitív hatással leszne az biztos!

Én a férjem fizetéséből és a saját keresetemből tartom el a 3 gyerekemet, ami több, mint fél millió forint/hó, és nincs semmilyen hitelünk. 140 nm-es lakásban lakunk. Ha ezt nem tudtuk volna megteremteni, akkor biztos nem vállaltam volna 3 gyereket!

2013. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
Gratulálok.
2013. márc. 10. 16:31
 54/59 A kérdező kommentje:
Hú mennyi mindent töröltek.
2013. márc. 12. 10:29
 55/59 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak a kérdésre válaszolnék!

mi 78 nm-en lakunk, ez 3 szobát jelent (ez egyiket kettéválasztottuk még pluszban), konyha, fürdő,wc, gardrób, és egy kis spejz. Van egy 21 hós lányunk, neki külön szobája van, majd ősszel érkezik a kistesó, szerintem ő a nővére szobájába kerül kezdésnek, aztán meglátjuk. Úgy gondolom négyünknek ez elég lesz. Harmadikat ide már nem vállalnék be. Szerintem is kicsit kicsinek tűnik az 50nm, de ha ti elfértek, akkor nincs gond!

2013. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Azta! Vagy 50 válasz eltűnt! De szorgosak a moderátorok...
2013. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom 50 négyzetméter ha jól kihasználjátok,kreatívak vagytok akkor elég 5 embernek,mi anyukámmal laktunk 60m2es lakásban 2,5 szobás volt megjegyzem 2 jó nagyszoba 1-1- erkéllyel a fél szoba volt anyukámék hálója az egyik a nappali,a másik nagy szoba a miénk öcsémmel,volt hozzá egy fürdőszoba,wc és egy nem túl nagy konyha.10 évet éltem itt anyukámékkal és nagyon jól elvoltunk öcsémmel,emeletes ágyunk volt,saját szekrények,íróasztalok.Mi most párommal és a 2 éves fiunkkal egy 100m2es lakásban lakunk aminek van udvara,3 szoba egy nagy konyha,kamra,pince,nagy fürdő,wc előszoba,folyosó.Meg kell mondjam nagyon kényelmes van a fiunknak saját szobája nekünk saját hálószobánk egy nagy nappali is,akkora a gyerek szoba hogy 3 gyerek is vígan elférne benne ágyastól,íróasztallal bár akkor már igen szűkös lenne,inkább 2 gyereknek való.
2013. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
69%
lemaradt,szóval elfértek de nem lesz kényelmes,javaslom az emeletes ágyat pl olyat ami alá be lehet tenni az íróasztalt,nézd meg interneten nagyon kreatív bútor. elrendezések vannak kis lakásba.Ha 50m2 van és nem tudtok máshova költözni akkor azt kell jól kihasználni.
2013. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Valahogy biztos elfértek,de én nem tudnék ez már más kérdés.


4 szobás,3 12 (nm2)szoba, nappali+konyha+étkező 55 (nm2),fürdő (6 nm2),előszoba 6 (nm2)=103.Kellemes élünk nem egymáson,mindenkinek van külön kuckója ahol el tud vonulni. Saját hitelmentes családi ház ,jó környéken.2 felnőtt 2gyerek

2013. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!