Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 50négyzetméter...

Szerintetek 50négyzetméter elég 3 gyereknek és nekünk? Ti mekkora lakásba/házba laktok?

Figyelt kérdés
Kisszoba, nagyszoba, konyha, fürdő.
2013. márc. 8. 16:20
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
70%
Hát nekem csak az elosztással lenne bajom tehát hogy csak 2 légtér van, meg attól is függ mekkorák a gyerekek. Mi 58 nm-en élünk 3 gyerekkel de ez egy nappali (konyha fürdő wc természetesen) és két fél szoba. Mivel még kicsik (6,4 a két nagyobb és másfél a pici) így még teljesen elég nekik. Jó hogy el tudnak kicsit különülni egymástól néha amikor már egymás agyára mennek. Nekem ez így míg kicsik egyáltalán nem tűnik kicsinek. Így is van elég dolog házimunka mosás főzés takarítás megkattannék ha 2x ekkora területet kéne rendben tartanom.
2013. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
65%

Kicsi lenne!

Ti aludnátok a férjeddel a kos szobában, és az lenne a nappali, de a 3 gyereknek kevés az 1 szoba!

A nagy tanúlna, a kicsik zajonganak....

Inkább 3 szoba konyha kellene.

2013. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 orangelight ***** válasza:
50%

Az első válaszolótól kérdezném: és ha nagyobbak lesznek, akkor lehet nem lesz elég nekik a félszoba?

A kérdezőnek pedig a válaszom: nem, nem elég!!!5 embernek 50nm??elhiszem hogy szegénység van, de azért nem úgy kéne felnőniük hogy nyomorognak!

2013. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
46%
Mi 3 gyerekkel 100 m2-es lakásban lakunk. 4 szoba+konyha+2 fürdő+wc+gardrob. Kényelmesen elférünk, de ennél kisebbe én nem mertem volna 3. babát vállalni.
2013. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
A két lányom (4 és 2 évesek) lennének a kisszobába. Mi meg hárman a nagyba. Van egy kicsi előszoba is. Ezt is alig tudjuk fizetni, nem még a nagyobbat...
2013. márc. 8. 16:35
 6/59 A kérdező kommentje:
4-es mennyit fizettek érte?
2013. márc. 8. 16:36
 7/59 anonim ***** válasza:
64%

szerintem amíg nagyon kicsik el lehet lenni (nem kényelmesen, de meg lehet oldani)....később viszont borzasztóan kicsinek találom :s

Mi 2 gyerekkel vagyunk ekkora helyen ,majd megőrölük annyi cuccunk van, most jön a 3. baba de mire megszületik felépül a házunk ahol később is vígan el leszünk.....

de ha tudom h itt éljük le az életünk 1 babát vállalok, vagy max 2-őt

2013. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzátenném, hogy egy hete még 25négyzetméteren éltünk...
2013. márc. 8. 16:41
 9/59 A kérdező kommentje:
Állambácsi jól fizet???? Tényleg? Nem úgy vettem észre...
2013. márc. 8. 16:42
 10/59 anonim ***** válasza:
77%
Az addig OK, hogy amíg kicsik elvannak így, meg a pici veletek van, na de végtelenségig nem lehet, lesznek kamaszok is, az pedig szerintem iszonyat kiszúrás lesz, akkor majd 3-an nyomorognak egy szobában? Egy idő után kell a hely, hogy külön tudjanak szeparálódni!
2013. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!