Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 50négyzetméter...

Szerintetek 50négyzetméter elég 3 gyereknek és nekünk? Ti mekkora lakásba/házba laktok?

Figyelt kérdés
Kisszoba, nagyszoba, konyha, fürdő.
2013. márc. 8. 16:20
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
60%

az első vagyok "kedves" hozzászóló, belelátsz az életünkbe és helyzetünkbe ??? Mi az hogy majd később IS NYOMOROGNI fogunk e??? Most sem nyomorgunk és köszönik semmi bajuk a gyerekeimnek attól hogy nem egymást kergetik a 200nm-en. Maradjunk abban hogy mindenkinek más az igénye azért most amíg kicsik nem gondolom hogy nyomorognánk. Később pedig el tudunk bármikor költözni. Most akkor se állnék neki költözgetni egy kb. 20 nm-mel nagyobb lakásba ha ingyen és minden probléma nélkül felkínálná vki.

És ismétlem, kinek mire van igénye. Ja és írod hogy mindenki sír rí de akkor minek 3 gyerek...az én soraimban olvastál valahol "sírás rívást"?

Nem szép így általánosítanod. A kérdező sem "sírt" csak kérdezett.

2013. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
A hiteleket le kell fizetni, illetve nekem is elkell mennem dolgozni és akkor már lesz lakáshitel. Szóval nem örökre akarunk itt lenni:D
2013. márc. 8. 16:49
 13/59 anonim ***** válasza:
52%
11. vagyok, mint írtam, amíg kicsik nincs ezzel gond, akkor tartom már szűkösnek ha nagyobbak lesznek, iskolába járnak, tanulni kell, stb. Nem kell mindenkinek óriási szoba, elég egy kis "lyuk" is, de legalább el tudnak különülni.
2013. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
48%
Mi a három gyermekünkkel 100 nm-en lakunk. Azért kellett építeni egy plusz szobát, amikor a harmadik megszületett, mert úgy éreztük, a 80 nm kevés 5 embernek. Így is csak 2 és fél szobánk van, plusz egy hatalmas konyha, egy kamra, fürdő, wc, nappali, folyosó. Az, hogy nektek elég-e, mi nem tudhatjuk, mindenkinek más az igénye. Én magunkról látom, hogy jól elférünk így, holott nincs külön szobája mindegyik gyereknek.
2013. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
63%

mi most egy 50nm-es tégla lakásban lakunk, egy gyerekkel.

rossz az elosztás, azért is várunk még a tesóval. van egy pici szoba és van egy bazi nagy nappali-konyha-étkező. az étkező helyére játszó sarkot tettünk be, a nappaliba van az ágyunk, tehát mi itt alszunk, a pici gyerekszobába meg vannak a szekrények, ágya és nekem egy heverő ha beteg akkor ott tudja aludni.

a ti esetetekben 2 gyerekkel szerintem vígan el lehet lenni, 3mal is, amíg pici a pici, aztán én szűkösnek találnám.

most mi olyanba költözünk ahol 2 félszoba van és egy nappali, szerintem ez már jobb lesz 2 gyereknek, na meg nem utolsó sorban van hozzá egy nagy kert :)


bocs az offért, ne haragudj, te vagy az az anyuka aki nemrég elég sok kérdést írt ki mert apuka piázott meg egyéb nyalánkságok?

nem kötekedni akarok csak ha te vagy az akkor jelezném, hogy örülök, hogy 50nm-be átköltöztetek! ha meg nem akkor bocs :)

2013. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom kicsinek. Mármint a régi albérlethez képest. Csak sokat olvasom, hogy mások mekkorába vannak és hogy még az is kicsi nekik.
2013. márc. 8. 17:30
 17/59 A kérdező kommentje:
Ja és nekünk is van kertünk. :)
2013. márc. 8. 17:31
 18/59 anonim ***** válasza:
37%
köszi a lepontozást...
2013. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Én felfele pontoztalak.
2013. márc. 8. 17:48
 20/59 anonim ***** válasza:
34%

Mi 62 nm2-es lakásban élünk, egy babát tervezünk. Van egy konyhánk étkezővel, egy nagy nappalink és egy közepesen nagy hálónk, erkélyünk.

Ilyen pici helyen ilyen sok gyereket nem szabad nevelni, mert az kínzás. Még a csirkéknél is elő van írva, hogy mekkora helyen kell a gazdáknak tartani, h ne minősüljön állatkínzásnak. Miért pont a gyerekeinknél ne vennénk ezt figyelembe?

2013. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!