Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 50négyzetméter...

Szerintetek 50négyzetméter elég 3 gyereknek és nekünk? Ti mekkora lakásba/házba laktok?

Figyelt kérdés
Kisszoba, nagyszoba, konyha, fürdő.
2013. márc. 8. 16:20
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Mi 40m2-en lakunk 1 gyerekkel és nekünk kicsi. Másfél szoba, nagy konyha,zuhanyzós fürdő, ennyi...

Akármilyen az elosztás, nekünk kicsi lenne 3 gyerekkel az 50m2 bár ha ti eddig 25m2-en laktatok 2 gyerekkel akkor inkább befogom a számat és örülök annak, hogy ekkorában lakhatunk. :D

2013. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
53%
kínzás?? azért ne essünk már túlzásokba...nem 10 nm en élünk-élnénk 5 en ....
2013. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Na ha én rám azt mondod, hogy kínzom a gyerekeket akkor arra mit mondasz aki a padlásra dobja vagy a szemétbe. Vagy elégeti esetleg a sütőbe rakja a gyereket?
2013. márc. 8. 19:45
 24/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, felismerlek a régebbi kérdéseid alapján, de most nem linkelném be azokat.

Inkább örülök, hogy megoldódott a problémátok és sikerült albit találnotok...:) Ez így anyagilag jó lesz, mármint marad még a férjed fizujából? Mert emlékszem csak drágábbakat találtál még a múltkori kérdéseidnél.

2013. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
A gáz miatt aggódom nagyon. Itt konvektorok vannak és még csak 4 napja lakunk itt, de már most sok fogyott. Próbálok vele takarékoskodni. De egyébként én úgy számoltam, hogy ki jövünk a pénzből. De nagyobb házat/lakást ha meghalok sem tudnák kifizetni sajnos.
2013. márc. 8. 20:05
 26/59 anonim ***** válasza:
59%
Hát, nem mondom, hogy hatalmas, de ha azt nézem, hogy nemrég még fele ekkorában laktatok, akkor bőven. Másrészt mi pl. 110 m2-en élünk, de nemsokára 6 gyerekünk lesz, ez arányaiban majdnem megfelel a tiéteknek (és elég jól elférünk).
2013. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Wow nem semmi:D Hát akkor nektek kell is akkora. Hány hetes vagy?
2013. márc. 8. 20:23
 28/59 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy valaki a sütőbe teszi meg a WC-be dobja a gyerekét, attól én még nem fogom 50 m2-en tartani ötödmagammal, meg kenyér-vízen se. Az egy dolog, h van rosszabb is, de én nem erre gondolok, ha a gyerekről van szó, hanem arra, h neki mi lenne a legjobb. De hát mások vagyunk, elfogadom.
2013. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi egy ekkora lakás, de ez csak az én véleményem.

Mi most várjuk a 3. babát, 140 nm-es a házunk, és még így is gondban vagyunk, mert csak 3 szobánk van. Viszont van egy hatalmas 60 nm-es nappalink, amiből le kéne választani + 1 szobát. De olyan az elrendezése, hogy nehezen oldható mag.

2013. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
71%

54nm- en lakunk, a harmadik babát várjuk. A mi lakásunk 1+2 félszobás. A nagyobbak vannak közös szobában, a kicsinek saját szobája van. Köszönjük nem nyomorgunk, jól élünk ekkorában is, és nem borítanak el minket a cuccaink sem, mert értelemszerűen, és praktikusan van berendezve a lakás. Állam bácsira sem szorulunk, jól keres a férjem, nemsokára építkezésbe kezdünk. Nem kedvelem az ilyen szemellenzős ítélkezőket.

Kedves kérdező. Te hogy érzed, nektek elég nagy? Be tudjátok ügyesen rendezni? Mert ha igen, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy hogy éltek. Az a lényeg, hogy nektek jó legyen. Azt meg itt senki nem fogja tudni megmondani neked.

2013. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!