Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan anyukák...

Mit gondoltok az olyan anyukákról, akiknek tetoválása van?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok anyuka, de vannak tetoválásaim és terveim szerint lesznek majd gyerekeim, nagyon szeretem őket. A kérdésem az, hogy van-e előítéletetek az ilyen anyukákkal szemben? Mert így fiatalként nem igazán érzem, hogy kinéznének a tetoválásaim miatt, most már egyáltalán nem az van, mint régen, hogy akinek tetoválása van az biztos börtönből szabadult. De az utóbbi napokban elkezdtem gondolkodni rajta, hogy nem néznek-e majd ki a gyerekeim ovijában, vagy játszótéren, vagy igazából akárhol.

2012. okt. 14. 12:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolok? A világon semmit, egészségedre a tetkókat, és ne aggódj ezen! Mellesleg ennyire, de még feleennyire sem kell foglalkozni az emberek véleményével, idegenekével legalábbis biztosan nem!
2012. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 krisztivan ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó fej lehet! Ja,nekem is van.Azt hiszem részrehajló vagyok:-))Most komolyan,már nem feltünő ha valakinek tetkója van.
2012. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki rosszat gondol a tetoválásaidról, annak már most is megvan a véleménye, ez nem függ az anyaságtól...
2012. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem van egy a bal cicimen, ha olyan merészebb felső van rajtam, akkor látszik. Szóval, ha valaki észreveszi, akkor már dekoltázst is lát. Hát egészségére, de ha nem tetszik, nem néz oda. Mellesleg a 3. kisfiamat várom. Nem vagánykodom a tetkómmal, de nem is takargatom. Amúgy a 6 és 3 évesemnek tetszik, meg persze a páromnak is.
2012. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolnék, nekem is van tetoválásom is, meg 3 gyerekem is. Mondjuk az én tetoválásom a hátamon van, és így nem igazán látni, legfeljebb a szélét nyáron, de nem zavar. Általában nem hordok nagyon kivágott ruhákat.
2012. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Semmi közöm hozzá,más mit csinál a bőrével, ez a te dolgod. Maximum megnézlek az utcán, de nem rosszindulatból. Szeretem a művészi tetoválásokat , de csak másokon, mert nem az én világom. Tényleg láttam már jó pár mutatós képet. Ennyi lenne a reakcióm.
2012. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, kedves kérdező, én 21, és a környezetemben rengeteg korombelinek van tetoválása. Szerintem mire mi oda jutunk, hogy gyerekeink legyenek, ez más annyira sem lesz furcsa, mint most, mivel elég nagy divat lett, lassan már az fog kitűnni, akinek nincs egy sem.
2012. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 porcukormókus ***** válasza:
100%

Én speciel csak szimplán irigykedem, mert nekem egy sincsen, de nagyon szeretnék! ;)

És ha a kisfiam is leáll szopizásról, nagyon gyorsan be is szerzek egyet! Vagy inkább kettőt! :))

2012. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

En tetovalokent dolgozom es 2 csöppseg anyukaja vagyok. No nem a jobb fülemtöl a bal bokamig vagyok kivarrvam de az alkarjaimon lehet latni a tetovalasokat (gyorsan hozzateszem, hogy a 2 pici neve, a kez es lab lenyomataik vannak a belsö reszre felvarrva) a mellkasomon van egy gyemant amit latni lehet, illetve a vallaimon ülnek a kisördög es a kisangyal, a fülem mögött pedig a szüleim es a testverem keresztnevenek a kezdöbetüi vannak egy nefelejcs viragba elrejtve, a combomon is van azt nem latni illetve az oldalamon amit szinten senki nem lathat. Hat hogy is fogalmazzak finoman? Ovit kellett valtanunk... Bar inkabb az ovoneni fejezte ki nem tetszeset a gyerekeimnek.... Velem mindig nagyon kedvesen es mezes-mazosan beszelgetett, viszont az ikreknek miket mondott.... Hat nem irnam le, mert meg engem is minösitene a tragarsag....

Viszont, hogy valami pozitivat is irjak, az uj oviban a szülöknek es az ovoneniknek es a gyereknek sincs gondjuk velem. A picik szemeben en vagyok a szines neni az ikrek mamija :D :D :D

2012. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy anyukát ismerek, akinek van tetoválása, nem egy és nem is kicsi. Vélemény: aranyos, kedves és tök jófej. A lánya is cuki. Nem a tetkó számít!
2021. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!