Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan anyukák...

Mit gondoltok az olyan anyukákról, akiknek tetoválása van?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok anyuka, de vannak tetoválásaim és terveim szerint lesznek majd gyerekeim, nagyon szeretem őket. A kérdésem az, hogy van-e előítéletetek az ilyen anyukákkal szemben? Mert így fiatalként nem igazán érzem, hogy kinéznének a tetoválásaim miatt, most már egyáltalán nem az van, mint régen, hogy akinek tetoválása van az biztos börtönből szabadult. De az utóbbi napokban elkezdtem gondolkodni rajta, hogy nem néznek-e majd ki a gyerekeim ovijában, vagy játszótéren, vagy igazából akárhol.

2012. okt. 14. 12:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Ez attól is függ,hogy hol,milyen típusú és mekkora tetoválásaid vannak szerintem!
2012. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Nincs előítéletem, így semmire nem gondolok.
2012. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van tetoválásom,és 2 gyerekem is.Nem néznek rám furcsán,szerintem ma már teljesen elfogadott a tetoválás.Nekem a derekamtól a lapockámig van az egyik,a másik pedig a vállamon.
2012. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
biztos lesznek akik a hátad mögött kibeszélnek majd emiatt, de ehhez tetkó sem kell, elég ha van valami amibe bele tudnak kötni (haj, smink, ruházat, gyerek ruhája, babakocsi, babakocsi tisztasága, bármi). Személy szerint azt gondolnám hogy XY anyukájának van tetkója és pont. Az égvilágon semmiben sem befolyásol.
2012. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Egy-két (3-4) tetkóval semmi gond...nekem csak az birizgálja az esztétikai érzékem, amikor valakinek a karja is tele van varrva....
2012. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3 kisebb tetoválásom van: egy a combomon, egy a kulcscsontomnál és egy a csuklómnál. A combomon és a kulcscsontomnál lévőt nem igazán tudják, mert csak nyáron hordok olyan ruhát, amiben látszhat, de a csuklómon lévő szinte mindig látszik. Nem zavar, nem bántam meg, csak belegondoltam, hogy ezért esetleg majd a többi anyuka kinéz engem.
2012. okt. 14. 12:43
 7/21 anonim válasza:
100%
Szerintem,akkor semmi gond nincs vele,persze ha nem valami perverz dolgot tetováltattál magadra(bár nem hiszem) ha csak így van szerintem nincs vele gond!:)
2012. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Nincs semmi, annyi hogy szerintem nőknek a hasukra nem érdemes tetováltatni, mert terhesség alatt, és után hülyén nézhet majd ki.
2012. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Az ő dolga. Elsősorban emberként gondolok valakire, nem anyukára. Hacsak nincs kivarrva a fél arca, engem nem izgat. Az igényes tetoválás meg még tetszik is, főleg csuklón.
2012. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Tetoválásom is van, meg gyerekem is, de még soha nem szóltak meg emiatt. Igaz, csak egy van a hasamon, ami csak nyáron látszik. De tervezek újabat is.
2012. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!