Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hülye lennék? Nem bírok...

Hülye lennék? Nem bírok leállni a gyerekvállalással! Ahogy cseperednek, mindig újabbat szeretnék. Miért? Már 3 van!

Figyelt kérdés
Három kisgyerekem van.5 éves a lányom,3 éves a kisfiam,és 15 hónapos a legkisebb lányom.Imádom a babákat.Persze,szuper,ahogy növögetnek,de ismét babát szeretnék.Népes családot szerettem volna mindig is.Anyagilag jól állunk,mindnek lenne/van külön szobája is.Én bár szeretem a munkám nagyon is,nagyon jó,hogy itthon vagyok,és tudom őket nevelgetni.De valahol még sem érzem helyén valónak,hogyha az adott legkisebb elmúlt 1 éves,alig várom,hogy újra terhes legyek.Legyen negyedik?Hogy álljak le?Ja,és a férjem sincs ellenére.
2012. szept. 27. 15:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

UUh mintha én írtam volna a kérdést...van egy 5.5 éves fiam egy 3.5 éves lányom és egy 1.5 éves kicsi fiam, de mikor ő született (korábban 2 gyerek pártiak voltunk a férjemmel) már a szülőágyon éreztem hogy nem ő az utolsó:)

Nagyon szeretnék negyediket de azt vettem észre ahogy telik az idő egyre jobban tudom magam ésszel lebeszélni, hogy örüljek hogy 3-at szépen, tisztességesen nevelünk, nem szabad a saját érzéseire hagyatkozni hogy ha én vágyom még babára akkor az teljesüljön.

Nekünk még van kb. 5 évünk, úgyhogy lehet majd lesz egyszer mégis csak egy negyedik, de az is lehet hogy nem.

Egyébként számomra az volt a döbbenetes hogy mi a fenéért nem MÚLIK MÁR el ez az elsöprő vágy egy újabb baba után ha már van 3 ?? :) Miért van ez így berendezve nálam vajon, hogy megsajdul a szívem ha terhes mamit látok stb:))Persze pozitivan:)

Sok barátnőmmel beszélgettem már erről, a legtöbbjük pontosan érezte legbelül hogy 1 vagy 2 nél nem kell több baba semmiképp.

2012. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
hajrá:D sok sikert majd olyan 7-8 év múlva én is legalább 5-öt szülnék!:D
2012. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!