Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit használtok? Én most...

Mennyit használtok? Én most kiakadtam.

Figyelt kérdés
Nem akarok senki pénztárcájában turkálni.Mennyi vizet használtok el 1 hónapban?Hány tagú a család?
2012. júl. 22. 17:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

Mi kevés vizet fogyasztunk. A gyerekek kis vízben fürdenek, mert a a pici még nem élvezi a pancsolást, a nagyobb meg ekcémás. Én zuhanyozni szoktam. Mosogatógépünk van és a mosógépet is általában tele indítom el.

A hideg víz 2 m3 és a meleg szintén 2 m3. Panelban.

A két havi hideg víz számlám 3200 ft. A meleg nem tudom, mert egyben van a fűtéssel.

2012. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi 2 en vagyunk a fiammal, mondjuk most itt van tesóm is, de nekünk kb 4-4 km (hideg-meleg) . panellakás.
2012. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
amúgy a hivatalos átlag 3 km havonta/fő, ezt mondták a vízműnél, mikor megkérdeztem.
2012. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekünk 90nm-es családi házunk van, és négyen vagyunk. Sokat mosok, de fúrott kútról locsolunk. 11 köbméterre van havonta átlagolva és a leolvasáskor ez teljesen egálban van. Se kevesebbet,se többet nem kell fizetnünk az elszámoló számla megérkeztekor. Ez hétezernégyszáz pár forint minden hónapban.
2012. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi 101 nm-es családi házban élünk 5en, 2 felnőtt 3 gyerek, havonta 7300 ft-ot fizettünk, fél év alatt 41 köbméter ment el, épp most jött a végszámla, szóval kb egy ezressel kell többet fizetnünk és jó lesz. kb havi 7 köbméter megy el.
2012. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

5en vagyunk, és így két hónapra 26km fogyott, most.

Locsolás kútról megy.

2012. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
igen,jól lett leolvasva,mindegyik óra.Elég hülyén van megcsinálva,mert 5 vízóra van a lakásban.A konyhában hideg-melegnek külön,a fürdőben szintén,+ a wc-nek is külön van.A május-júniusra csak a fürdőben a hideg- meleg volt 17km,a konyhában összesen 5km,wc3km.Egyszerűen nem értem,hogy ment el ennyi.A lányom nem fürdött el ennyi vizet. :) Este is csak letusoltattam,+ napközben 1-szer.
2012. júl. 22. 22:31
 18/21 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 főre (két felnőtt, egy gyerek) havi 20 k3 körül van a fogyasztás, kéthavonta számláznak (ami szerintem felháborító, hogy nem lehet havi számlát kérni).

Csodálom, mások hogy jönnek ki ilyen kevés vízzel, nálunk annyi extra van, hogy a férjem minden reggel fürdik, és régi nagy vaskádunk van, amibe sokkal több víz kell, mint a mostaniakba. De egyébként semmi extrát nem csinálunk, gyerek és én napi egyszer (jó, kánikulában én talán kétszer is) zuhanyzunk.

2012. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
(Utolsó vagyok: 20 m3-t akartam írni, nem k3-t :)
2012. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

11. vagyok.

Amióta anya vagyok, csak gyorsan lezuhanyzok vagy amikor fürdök, akkor is csak kb. 15 centi vízben. A teli kádnak csak akkor látom értelmét, ha belefekszek egy fél órára. Szinte sosem mosogatok folyó víznél, fogmosáshoz is elzárom a csapot.

Lehet, hogy ez azért van, mert környezetmérnök vagyok. Még így is sokszor úgy érzem, hogy pazarlom az ivóvizet.

2012. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!