Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves úszni nem tudó kisgyerm...

3 éves úszni nem tudó kisgyermeknél karúszót vagy úszógumit használtok ha fürdeni viszitek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Karúszót. A normál úszógumiból ki tud csúszni olyan beleülősbe meg gondolom nem akarod belerakni. A karúszóban egyébként is szabadabban mozog, tud ugrálni, el lehet dobni, lehet vele kergetőzni stb
2012. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az úszógumi hamis biztonságérzetet ad, ha kicsúszik véletlenül pánikba fog esni. Szépen karúszóval tanítsd úszni, hogy kialakuljon a rutinja a vízben.
2012. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mi ilyet vettünk tavaly a fiúnknak. Nagyon tetszett neki, tudott szaladgálni, ugrálni a vízben, nem merült el. (nála ez fontos volt,mert nem érheti víz a szemét,mert azt nagyon utálja.:) )

[link]

2012. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
megnéztem a képet, abban is hamis biztonságérzet alakul ki, sőt!
2012. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én lányaimnál pont hogy az úszógumi vált be. Tavaly már a másfél éves is azzal lubickált.

Előtte próbáltuk a mellényt is, karúszót is, nem igaz, hogy azokban nem tud víz alá kerülni a gyerek. Az én lányom kétszer "merült el" életében a Balatonban (tudjátok, amikor a térdig érő vízben valaki "poénból" ás egy jó nagy bokatörő gödröt, na ilyenbe lépett bele kétszer is a gyerek, egymás utáni nyarakon.) A karúszóval csak lemerült, de a mellénnyel úgy felborult, hogy arccal a vízben lebegett a víz tetején, és nem tudott lábra állni.

2012. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavaly, amikor három éves volt a fiam, kapott rendes, kisméretű úszógumit, tökéletesen be is vált nála. Előtte karószúja is volt, de nem szereti, állandóan az arcába fröccsen a víz, és tényleg el tud merülni vele.

Én is úszógumiztam 10 éves koromig, aztán mégse lett semmi bajom, a mostani gyerekek se hülyébbek, már egy hároméves is érti (és érzi is), hogy hogyan kell nem kicsúszni az úszógumiból.

2012. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csakis úszógumit! Egy ekkora gyerek tudja magát tartani benne és sztem kényelmesebb, mint a karúszó...
2012. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Ami van lányomnak úszógumi teljesen tartja, nem tud kicsúszni belőle, mert méretének megfelelőt kell vásárolni. Nem tudtam, hogy a karúszó tartja-e a vízen, mint az úszógumi.
2012. jún. 10. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
A karúszó nem tartja annyira fent, mint az úszógumi, viszont (ha elviseli magán) szabadabb mozgást biztosít. De a karúszót általában azok a gyerekek szeretik akik nem bánják, ha néha vizes lesz a fejük. Nálunk a lányom abban játszik velünk a Balcsiban, lehet dobálgatni be tud menni mélyebbre, de ha nem tud a gyerek úszni akkor karúszóval sem marad fent. Az úszógumi fent tartja a karúszóval meg kell dolgozni, hogy fent maradjon.
2012. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!