Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most emiatt tényleg szar anya...

Most emiatt tényleg szar anya vagyok, aki bután beszél a gyerekével?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm itt volt a minap, 1 hetes a babám, és cseréltem a pelenkáját, és beszéltem hozzá ilyen viccesen, és mondtam neki, hogy te kis szarzsák, erre ma már hallom vissza egy másik csajtól, hogy a hátam mögött ez a csaj, aki itt volt már mondogatja, hogy milyen buta vagyok, ez mennyire morbid, hogy így beszélek a gyerekemmel. Őszintén, más nem szokta mondani, hogy te kis szaros vagy szarzsák?
2012. jún. 12. 19:32
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
89%

sera79


Nyugodt lehetsz,hogy én a "kis takonypócomat"

ugyan akkora szerettel a szivemben mondom,mint te a kincsesládikádat!


Miért kaptunk 100% -ot?

Talán azért mert felvállaljuk,hogy mi is beszélünk igy,nem vagyunk képmutatóak és nem csinálunk úgy,mintha nem lennénk hétköznapi emberek,akiknek tetszik vagy sem ilyesmi is a "szájára" jön!

Láttam én már olyan "ingyom-bingyomozó" anyát,aki a "négy fal között" jól elveri a gyerekét!

Úgyhogy inkább hagyjuk,hogy ki hogyan szólitja viccesen a gyerekét!


És csak ,hogy az őszinteségem teljes legyen,de nem vitát akarok szitani...sajnálom,de nehezen hiszem el,hogy a te szádon és ,akik még azt írták,hogy soha ilyesmit nem mondtak a gyereknek .!


Még valami!

Ha jobb lesz a napod tőle,nyugodtan nyomj egy 0-át :)

ez engem kevésbé érdekel:DDD

2012. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
14%
de miért nehéz elhinni, hogy van aki nem beszél csúnyán?
2012. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl azért nehéz elhinni, mert én még olyan emberrel nem találkoztam, aki még életében nem ejtette ki a száján azt a szót pl. hogy "szar".

Te lennél az első. De tudod mit? Ha te azt mondod, hogy soha életedben nem beszéltél így, elhiszem neked, csak furcsának tartom.

2012. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:

Engem még kamaszkoromban is hívtak így, és nem lett bajom tőle, mert tényleg a hangsúlyon van a lényeg..

Bár én érzelgős típus vagyok, gyöngyömözöm a babámat meg énekelek neki:)

2012. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
58%

Szerintem nincs ebbe semmi rossz, hogy ezt mondtad neki..az én ismerősöm is mondta már a babájának, és mi lett belőle? Semmi..


Viszont, néhányan nem értenek egyet ezzel az állásmóddal és károsnak gondolják, hogy szarosnak nevezted a kicsit. Az összes hozzászólásodból kisül, hogy az ellenvélemény abszolút alaptalan, hülyeség és nem értesz vele egyet. Ha te tudod jól, hogy nem tettél rosszat azzal, hogy így nevezted, akkor minek írtad ki a kérdést?

2012. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Szerintem már a kérdésemből is kiderült, hogy ÉN nem értek vele egyet és felháborodtam rajta, kiváncsi voltam hányan értenek azzal a kedves "barátnővel" egyet:) Megkaptam a választ, de továbbra sem hiszem, hogy nekik van igazuk, ennyi volt a cél.
2013. jan. 16. 16:07
 47/47 Golan Trevize ***** válasza:

Én is szoktam tisztábatevésnél "kulagépnek" hívni a fiaimat.

Az egyikük ráadásul a "pukimanó", és ezt nevet a nagyanyjától kapta.

Sőt, "kisördögök" is szoktak lenni.


Semmi probléma sincs alapvetően ezekkel, sőt, még a múlt században is szokás volt, hogy egy hétig (de az is lehet, hogy tovább), nem is adtak a gyermeknek nevet, csak mindenféle csúnya kifejezéssel illették, hogy az ártó szellemek elkerüljék.

2013. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!