Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most emiatt tényleg szar anya...

Most emiatt tényleg szar anya vagyok, aki bután beszél a gyerekével?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm itt volt a minap, 1 hetes a babám, és cseréltem a pelenkáját, és beszéltem hozzá ilyen viccesen, és mondtam neki, hogy te kis szarzsák, erre ma már hallom vissza egy másik csajtól, hogy a hátam mögött ez a csaj, aki itt volt már mondogatja, hogy milyen buta vagyok, ez mennyire morbid, hogy így beszélek a gyerekemmel. Őszintén, más nem szokta mondani, hogy te kis szaros vagy szarzsák?
2012. jún. 12. 19:32
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
41%

"Amúgy lehet hülye vagyok, én fogadtam 3 vendéget már, mivel ez az összes ember akit itt ismerek(Anglia), és örültem, ha valaki jön"

Én meg Skóciában lakom és én is örülök a vendégeknek, de nem az egyhetes babám mellett. Anyukám és nővérem is csak az első hónap után jött meglátogatni. A párom tesójáék meg sokkal később. Lehet a babát skype-on is mutogatni.

2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
53%
Jaj, már vártam a lepontozást! :))) Akkor sem látok benne semmi rosszat. De úgy látszik a gyereknevelésben most már mindent véresen komolyan kell venni...
2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Attól, hogy minden ember más, és te nem így csinálnád, és szerinted ez nem normális viszont, attól az még nem biztos, hogy úgy is van. Szeretem a gyerekem, és tök viccesen mondtam az egészet, de legyen, akkor egy bunkó k..ög vagyok, aki így beszél a gyerekével :) Vannak lazább anyukák, meg vannak a tipikus (szerintem ők már inkább az idősebb 30, 30 fölötti korosztályhoz tartoznak) anyucik, akik mindent tökéletesen csinálnak, és csak is virágnyelven lehet beszélni a gyerekhez, és úgy kell kezelni, mint egy kis tündércsodavirágot. Én nem ez az ember vagyok.. akkor inkább bevállalom, hogy rosszul nevelem a gyerekem és nem egy még széltől, portól is védett gyerek lesz belőle, azért mert egy hetes azt mertem neki mondani, hogy kis szarzsák, és ettől a kapcsoltunk is már egyből nem megfelelő:)
2012. jún. 12. 20:01
 14/47 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam se le, se fel senkit sem, szerintem a hozzászólok voltak, sosem pontozok. Hát igen mások vagyunk, én ideengedtem 3 embert az 1 hetes gyerek mellé, gondolom bele is fog halni :)
2012. jún. 12. 20:02
 15/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baja lesz attól a gyereknek mert 1 hetesen már 3 ember látta, abból csak 1 fogta kézben, mert a többinél végig aludt. Akik meg hozzányúltak kezet mostak előtte és nem puszilgatták össze. Én ezt sose értettem mért ne lehetne meglátogatni egy 1-2 hetes babát... régen, mikor 15 fős családok éltek egy helyen és született egy gyerek, mind a 15 ott volt körülötte és még meg is fogták, szerintem nem haltak meg
2012. jún. 12. 20:06
 16/47 A kérdező kommentje:
Elképzelésem sincs milyen válaszok fognak jönni, hogy ha leírom, hogy már sétálni is kivittem kétszer fél órára
2012. jún. 12. 20:08
 17/47 anonim ***** válasza:
19%
Nekem inkább az az érzésem, h most itt provokálod az embereket. Direkt olyanokat írsz, amiről tudod, h mások neked ugranak. Van egyáltalán neked gyereked?
2012. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
82%

jujj, én ezt nem tartom rossznak :) én hívtam már ördögfiókának, gézengúznak, meg ami éppen eszembe jut. szerintem a hangsúly rengeteget számít. lehet a kincsesládát is olyan hangsúllyal mondani, hogy az ember lefordul a székről, meg a szarost is olyannal, amitől elolvad az ember. :)

van egy mondóka is, imádja a 3,5 évesem:

"kutya, te

kutya, te

gyalázatos kutya, te"

a végén mindig megcsikizem és ha elkezdjük, már röhögés van.

a barátnőd biztosan nagyon irigy rád!

2012. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Igen van, és nem provokálás csak kissé felhúztam magam ezeken, hogy ma már ez a normális, hogy burokban kell tartani a gyereket meg csak kincsesládikónak lehet hívni, és már egyből rossz a kapcsolatom a gyerekemmel, mert kedvesen ezt mondtam neki.... azért ez már ez kicsit túlzás
2012. jún. 12. 20:15
 20/47 anonim ***** válasza:
44%

Nem burokban nevelés az, h nem használod a sz*r szót a gyerekre, gyerek előtt. Egyszerűen csak a gyermek szocializációja már az első pillanattól kezdődik. A szocializációba pedig az is beletartozik, h nem beszélsz előtte csúnyán.

A gézengúz pedig nem csúnya szó.

2012. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!