Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki nem...

Van itt olyan anyuka, aki nem elfogult a gyerekével? Tehát látja és ki is mondja a hibáit?

Figyelt kérdés
Az én lányomnak gyönyörű arca van,de testéhez képest hatalmas buksija.És minap találkoztam egy anyukával,és beszélgettünk egykorú gyerekeinkről.Mikor ezt kimondtam,hogy az enyémnek nagy a feje,elszörnyedt,hogy egy anya hogy mondhat ilyet.De attól én még imádom a gyerekem,hogy látom,hogy nagy a feje...
2012. jan. 24. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Sógornőm is ilyen. :) Ő azt mondta a mi lányunkra, hogy milyen szép, formás kisbaba, és ő is ilyenre vágyott, de az ő lánya, "olyan volt újszülöttnek mint egy nyúzott kis patkány". :)
2012. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én látom a hibáit, de ettől függetlenül nekem a legszebb:D:D


Barátnőm is leszörnyedt, amikor megszületett a lánya császárral, és mondtam, milyen szép a fejformája, a fiamnak az első nap olyan volt az ábrázata, mintha palacsintasütővel izomból orrbavágtam volna:) De hűt mit csináljak, ha egyszer tényleg olyan volt:)

2012. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a gyerekeimet és nagyon büszke vagyok rájuk. Ennek ellenére ha bárkivel beszélek róluk simán beismerem a hibáikat, gyengéiket. Nem vagyok vak, se ostoba. Ők is emberek nem Istenek.
2012. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok elfogult.nagyon szép kisfiú,de amikor megszületett,olyan volt mint egy kis mazsola,aszott volt,csont és bőr volt,beesett volt a kis arca.(komplikációk voltak).aztán hamar összeszedte magát,és szép lett.szerintem igenis egy anya legyen tisztában a gyereke képességeivel,ne ajnározza feleslegesen,mert az nem vezet róla.az én fiam pl nagyon okos,előrébb jár agyilag,mint a társai,viszont mozgásban picit esetlenebb.
2012. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap beszélgettünk férjemmel erről, hogy amikor a kisfiamat kihozták nekem, elszörnyedtem, hogy olyan mint ükapám minire összemenve :-) Olyan kis öregemberes arca volt, nyúzott volt, mérges volt a tekintetet, ráncos volt :-)))

Ma már hároméves és olyan kis hamvas, mindenki 2-nek nézi, igazi babás arca van göndör fürtökkel :) Viszont a fülei elállóak,ezt tudom, de nem lehet neki mit tenni, nyilván én így látom szépnek, de attól még elállnak a fülei :))))))Egy gyerek sem "tökéletes". Vagyis mindenkinek más a tökéletes. Mindenkinek a sajátja az :))

2012. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ez a véleményem,hogy nem szabad ennyire elfogultnak lenni...

Az én gyerekem is agyban erősebb(másfél évesen tisztán érthetően beszél és millió dolgot tud,amit kortársai nem),de nagyon kis béna mozgása van.Pl.minden áldott nap beesik a küszöbön legalább 2x,pedig bemegy rajta napjában 22x is.És mégis...

Arcra tényleg különlegesen szép,a fejformája is rendben,csak az arányok nem tökéletesek...

2012. jan. 24. 10:00
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok elfogult a fiammal. Külsőleg tényleg szép, újszülöttnek nagyon formás volt, mindenki dicsérte. Most 2 és fél éves, még mindig szép, bár szerintem kicsit husibb mint kéne. Viszont a természete igen nehéz, nem beszél mondatokban sem, és néhány szót tisztán sem mond. Szóval maximálisan képben vagyok a "hibáival". De mit tudunk tenni mi anyák? Így szeretjük őket :)))
2012. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Sokan elfogultak, sőt inkább dicsekednek a gyerekkel. Persze mindenki büszke a sajátjára, de valaki még élvezkedik is rajta ha a büszkélkedésével a másikat "lehúzza". Én nemrég totál magam alatt voltam, hogy milyen butácska a a fiam. Mert a környezetemben csak csupa tökéletességgel találkoztam. És minél több volt a hiányossága a fiamnak a másik szemében, a sajátja hirtelen annál többet tudott. ezután kiírtam egy kérdést, ahol felnyitották a szemem, hogy lehet a tanulás nem annyira izgatja agyereket jelenleg, viszont másban meg kiemelkedik. Igazából ez nekem természetes volt, sose néztem melyik gyerek mit tud, tudja e azt amit az én fiam. egyszerűen nem érdekelt. Viszont sajnos a másik fél mindig mi voltunk a "mit nem tud" dologban.. A kérdés után azóta ha valaki kérkedik, akkor én meg válaszolok, hogy képzeld, hány perc alatt ússza le az 50-et agyerek :))))

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű kislányom van, de némely pózban eléggé buci feje van, kicsit kancsal és kicsit elállnak a fülei, na meg alig van pár szál haja. :)
2012. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az én lányom kopaszodik születése óta és husibb, mint "kéne lennie".

De akkor is a legszebb baba a világon :-)

2012. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!