Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki nem...

Van itt olyan anyuka, aki nem elfogult a gyerekével? Tehát látja és ki is mondja a hibáit?

Figyelt kérdés
Az én lányomnak gyönyörű arca van,de testéhez képest hatalmas buksija.És minap találkoztam egy anyukával,és beszélgettünk egykorú gyerekeinkről.Mikor ezt kimondtam,hogy az enyémnek nagy a feje,elszörnyedt,hogy egy anya hogy mondhat ilyet.De attól én még imádom a gyerekem,hogy látom,hogy nagy a feje...
2012. jan. 24. 09:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam elfogultnak, bár a most négy éves fiamról külsőleg nem tudnék olyat mondani, hogy mi nem igazán stimmel rajta, mert arányos, szép arcú gyerek :) Viszont amikor megszületett, én magam is láttam, meg említettem is, hogy milyen kis süvegfejű :)


Viszont azt most is készséggel beismerem, hogy rettentően hirtelenharagú, egyik percben egy angyal, aztán ha valami felbosszantja, akkor már ordít.

Bár szerintem nem is létezik hibátlan gyerek, nekem épp az lenne a fura, ha valaki mégis ilyennek próbálná beállítani a saját gyerekét.

2012. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy OFF, de ledöbbentem a bemásolton. 5 évesen 100-ig kell számolni meg ismerni a betűket, kivonni-összeadni, olvasni, írni? Én azt hittem, ezeket az iskola 1-2 osztályában tanulják :-(
2012. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én objektívnek érzem magam ebben a témában. Tudom, hogy szépek a gyermekeim (pici lányom 6 hetes, tegnapelőtt voltunk vele először közösségben, multiba mentünk bevásárolni, és ahogy toltuk a bevásárlókocsin, utánafordultak, hallottam, ahogy mutatták egymásnak, hogy "Nézd, milyen szép"; a 2 éves kisfiam a múltkorában a patikában 3 gyógyszerészcsajnak csavarta el a fejét, a minap pedig a párommal voltak egy boltban és mondta a boltosnő, hogy vihetnek bármit, csak a gyereket hagyják ott neki cserébe:) meg az utcán is ha megyünk, rendszeresen utánafordulnak), pedig nem érzem különösen szépnek egyiket sem. Ami elkeserít, hogy a fiam nagyon sovány, rosszul eszik, nagy a feje, stb., de ezt nem is titkolom, ha beszélgetek valakivel. Az én fiam is olyan sovány és aszott volt születése után, mint egy teknősbéka. Sokan egyébként azon háborodnak fel, ha lepulyázom a gyermekemet, ezt nem értem, én is pulyája voltam anyámnak meg az öcsém is és mindketten felnőttünk komplexusok nélkül:). Szerintem a normális cigánynak is van olyan kedves a pulyája, mint nekem az enyém. Mifelénk nem pejoratív szó a pulya.
2012. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok elfogult. Mikor megszületett olyanok voltak a fülei,mint a koboldnak,hegyesek,ráadásul alul meggyűrődött és felkunkorodott,vicces volt. Mára teljesen helyes füle lett (1 éves),bár kicsit elálló,de ez családi vonás:)
2012. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is látom a hibákat:)

Gyönyörű ék szemei vannak elragadó a göndör szőke hajával, de nagyon eláll mind a két füle...

Tőlem örökölte, nekem is plasztikázva van, mert nagy is volt, és derékszögben is állt...


Nagyon jó a kommunikációs képessége, választékosan beszél, maga által kitalált meséket mesél, és olyan kijezéseket használ, h az "én meglátásom szerint", "tulajdonképpen szerintem így is jó", "anyukám, fontos közlendőm van számodra" és társai.

Oviban behalnak rajta :)


De! Ő is elesik a saját lábába, kész kabaré ha szalad, ha valami 10 centivel a föld felett van, már nem lép fel rá, mert szerinte veszélyes:))) Elnézzük neki, bátorítjuk, de nem lesz egy sportember:)))


3 éves múlt, kisfiú.

2012. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

En is latom a hibait de ettol fuggetlenul nekem a legszebb.

:)

2012. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,hogy írt!!! :)
2012. jan. 24. 20:00
 18/18 anonim ***** válasza:

hat eloszor gyonyorunek lattuk, aztan ahogy nezegettuk vissza a fenykepeket, ossze-osszerohogtunk a ferjemmel, hogy milyen kis "nyomi" :)

aztan nőtt, és megint gyonyorunek latom, azt hiszem most már nem fogom lenyomizni, mert már tenyleg nagyon kis helyes fickó lett :) De vannak kepek, amiken áááá :D


egyébként nem tudom. amennyit nezem a fiam, gyonyoruszep, nagyon hasonlit a ferjemre, mostmár nincsenek olyan képek, amik elonytelennek mutatjak akar egy kicsit is.


ellenben a belső hibáit ki szoktam mondani, mert nagyon elkenyeztetett (pont azert mert ilyen kis csinos, a nagyszulok mindent engednek, sot, dicserik, ha rosszat tesz, az apja is megenged mindent, mert "dehat olyan aranyos", és en sem vagyok a szigorusag mintakepe, akkor is, ha en vagyok a legszigorubb (muszaj az o erdekeben). de levesz mindenkit a labarol (multkor a postan egy neni csokit vett neki csak mert olyan szep :))).


szoval ezzel csak azt akartam irni, hogy a kulso hibakrol nagyon nincs mit beszelni, viszont a belso "hibait"igenis kimondom.


egyebkent a lanyoknak altalaban nagy a buksijuk (nem mindnek), de szerintem kimondottan jol all legtobbnek (vagy csak nekem tetszik, nem tudom).

2012. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!