Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most emiatt tényleg szar anya...

Most emiatt tényleg szar anya vagyok, aki bután beszél a gyerekével?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm itt volt a minap, 1 hetes a babám, és cseréltem a pelenkáját, és beszéltem hozzá ilyen viccesen, és mondtam neki, hogy te kis szarzsák, erre ma már hallom vissza egy másik csajtól, hogy a hátam mögött ez a csaj, aki itt volt már mondogatja, hogy milyen buta vagyok, ez mennyire morbid, hogy így beszélek a gyerekemmel. Őszintén, más nem szokta mondani, hogy te kis szaros vagy szarzsák?
2012. jún. 12. 19:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez a valaki biztos nem a barátnőd... Vagy ha annak tartod,akkor gyorsan vess véget neki..

Én rosszul vagyok az ilyen nőktől! Semmi rosszat nem csináltál! :)

2012. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
29%

hát ami igaz az igaz inkább építő dolgokat mondj neki

azért ez nekem már a durva kategóriába tartozik


én legtöbbször ajándéknak, kincsesládikámnak hívom, meg a neveit becézve


remélem nem bántottalak meg

szép estét

2012. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
49%
jaa, és vállalom ha emiatt rosszul vannak tőlem
2012. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
72%

nekem nincs benne semmi durva, peluscsere közben hívtad így egyszer, ez nem nagy ügy


persze ha rendszeresen így szólítanád, az már más kategória lenne, de jelen esetben nincs baj :)

2012. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
szerintem mindannyian mások vagyunk, én nem vagyok ez a kincsen, ajándékocskám, meg pocaklakóm fajta, persze mondok neki szépeket, meg ha sír mindig mondom neki, hogy ne sírj te kiscica, de az, hogy épp odacsinált egy marha nagyot az orrom alá, és azt mondtam neki viccesen, hogy te kis szarzsák, nekem ez nem olyan dolog, hogy ekkora ügyet csináljon belőle valaki, hogy én milyen morbid vagyok a gyerekemmel.
2012. jún. 12. 19:40
 6/47 anonim ***** válasza:
74%
Jaj az 1 hetes biztos rengeteget felfogott belőle és biztos visszafordíthatatlan lelki sérülést szenvedett... Ugyan már! Nem értem mostanában miért van mindene ennyire túldramatizálva. Gondolom kedvesen mondtad neki. Velem apukám gyakran beszélt mások számára csúnyán, de mi mindig tudtuk hogy ez nem gonoszság csak poénkodás. És van olyan rokonom is, akit hallottam már, hogy azt mondta a lányára, hogy te ki szaros, ettől függetlenül a lehető legnormálisabb, kedvesebb, aranyosabb család akit ismerek. Nem, ettől nem vagy rossz anya!
2012. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
26%

1. 1 hetes baba mellé még nem fogadnék idegent, csak közvetlen családtagot.


2. Azért a sz*rt kicserélhetted volna a kaki szóval. Lehet, h 1 hetesen nem fog fel belőle semmit, de azért neked, mint felnőttnek hozzá kéne szoknod, h nem használsz csúnya szavakat a gyereked előtt.

2012. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Valószínűleg majd nem beszélek így, ha már pár hónapos, de nem hiszem, hogy mert 1 hetesen ezt mondtam neki, ezért a "szar" lesz az első szava. Amúgy lehet hülye vagyok, én fogadtam 3 vendéget már, mivel ez az összes ember akit itt ismerek(Anglia), és örültem, ha valaki jön... segítségem sincs, meg a családom sincs itt, egész nap egyedül vagyok.
2012. jún. 12. 19:49
 9/47 anonim ***** válasza:
84%

Én sem mondanék ( nem is mondtam soha) ilyet a gyerekemnek, de ha én hallottam volna biztos nem kürtölöm tele a világot vele, hogy xy azt mondta a gyerekének hogy...


Nagyon egyszerű ez a nő. Inkább őt ne hívd többször bármennyire is kevés embert ismersz. Ilyenre nincs szükséged szerintem.

2012. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
18%

csak azért mert egy hetes? és a magzati állapot?


nem vagy szar anya, csak ezentúl figyelj


és amögött is húzódik valami, ha merő kedvességből ocsmány szavakkal illetjük a gyermeket, a zsigereimben érzem hogy nem normális viszony

2012. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!