Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most emiatt tényleg szar anya...

Most emiatt tényleg szar anya vagyok, aki bután beszél a gyerekével?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm itt volt a minap, 1 hetes a babám, és cseréltem a pelenkáját, és beszéltem hozzá ilyen viccesen, és mondtam neki, hogy te kis szarzsák, erre ma már hallom vissza egy másik csajtól, hogy a hátam mögött ez a csaj, aki itt volt már mondogatja, hogy milyen buta vagyok, ez mennyire morbid, hogy így beszélek a gyerekemmel. Őszintén, más nem szokta mondani, hogy te kis szaros vagy szarzsák?
2012. jún. 12. 19:32
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
utolso par kommenten jokat nevettem:) hat igen, akkor mi rosszak vagyunk... De akkor se tudom ezt mert kell szetkurtolni, hogy uram isten azt mondta a gyerekere, hogy szarzsak....megha egyet is ertek azokkal, akik szerint ez durva, hogy igy hivtam, en akkor sem fogom tudni soha sem kincsesladikonak meg ajandekocskamnak hivni..nagyon nem az en stilusom
2012. jún. 12. 21:33
 32/47 anonim ***** válasza:
85%

Na ezt aztán kikérem magamnak,hogy a 30 fölötti anyucik....minta kotlósok lennének:DDDDDD


Jelentem,hogy 40 vagyok ,első gyerekes ,elég laza és már én is hivtam a lányomat kis "takonypócomnak",mikor náthás volt...:)))

és még nem tudom miket mondok neki néha poénból:)

Semmi rosszat nem mondtál,nem volt szép az ismerősödtől,hogy kibeszélt téged!

2012. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
jah...az illetőt meg hivhatod nyugodtan sz@rházinak:)!
2012. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 Disi ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék, hogy akinek mondta az mit reagált... Ha nekem mesélnének ilyet én jót mosolyognék és nem érteném hogy min akadt fenn? Szerintem nem látott még olyat amikor hajnalban egy pelenkacsere alatt 3-szor kakil és 3 pelust cserélsz alatta. Mi számolgattuk neki, hogy ez a kaki mennyibe került: egy pelus 30 ft+ a popsitörlő darabja 5 ft, ez most hány forintos kaki volt :))) Akkor mi meg anyagiasak vagyunk.

Nem hiszem hogy rossz anya lennél, nekem furcsa volt átszoknom a szép beszédre (mondjuk már 11 hós a babám és szövegel). Apának még mindig kiszalad a száján egy-egy káromkodás (a b.szd meg kifejezést szinte már pont helyett használta a mondat végén sajnos). Ezért viszont nagyon mérges vagyok én is, többet tanítom apát beszélni, mint a gyereket...

2012. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
83%

Olyan jókat mosolyogtam néhány válaszon. :) 7 hónapos a lányom, napi szinten becézgetem szarzsáknak, szaroskának, minden pelenkacserénél elmagyarázom neki, hogy eljött a kakamanó, aki egy csúnya gonosz törpe, mert a ruháját is összekoszolta, blablabla.

A hangsúly a fontos, én is vicceskedve, kedveskedve mondom neki ezeket, de arra azért figyelünk, hogy durvább káromkodás ne nagyon csússzon ki a szánkon a jelenlétében.

A "barátnődet" én a helyedben a továbbiakban kerülném, nem igazán barátnő-típus.

2012. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég nagyot csalódtam a csajsziban, mivel ő volt az utolsó ember, akiről ilyet feltételeztem volna, mert nekem meg a szemembe mosolygott, mikor ezt mondtam. Hát a másik csaj nem hiszem, hogy úgy reagálta le, hogy "úristen de morbid", akkor nem mondta volna vissza, hogy te figyelj már vigyázz a Ritával, inkább ne mondogass előtte semmit, tiszta szánalmas, hogy nekiállta tegnap mesélni, hogy szarzsáknak hívtad a gyereket. Úgy hogy szerencsére ő normálisan vette le, de rohadtul kiakadtam rajta, meg itt is pár kommentelőn, mert szerintem már túlzásba estek egy-ketten... Elfogadom, ha valaki nem ért vele egyet és azt mondja, hogy hát szerintem nem szép dolog így hívni a gyereket, én nem tenném, én ajándékomnak szoktam becézni, oké, rendben, de azért ilyeneket ne mondjunk már, hogy egyből rossz a kapcsolatom a gyerekemmel(aki 1 hetes). Aranyosakat írtatok amúgy, mármint a becenevekre gondolok itt a vége felé kommentelőktől :D
2012. jún. 13. 09:22
 37/47 anonim ***** válasza:
72%

Kincsesládikám kiverte a biztosítékot többeknél :D

No minden esetre én továbbra is így teszek :)

2012. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
23%

jaj még valami

nektek tényleg nem furcsa hogy az ajándék becézés lepontozódott a szarzsák meg a takonypóc viszont magasan vezet?

mi van itt kérem?

2012. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem pontoztam senkit sem :) Én egyet értek a kincsesládikával is, annak ellenére, hogy az én számon nem jönne ki, viszont azzal is, ha valaki néha viccelődik a babájával, hogy szarzsák vagy szarosbugyor. Mindegyik messze jobb annál, mint pl. hány helyen megverik, agyonütik a babát, meg esetleg patkánynak hívják, vagy valami hasonló, és semmi szeretetet nem kap
2012. jún. 13. 09:48
 40/47 anonim ***** válasza:
79%
Én szarkampónak szoktam néha hívni:-)De volt már kis fostalicska is egy-egy súlyosabb csomag után.Nagyon jókat szokott rajta nevetni a 9 hónapos fiam.
2012. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!