Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek milyen anyósotok van?

Nektek milyen anyósotok van?

Figyelt kérdés

A viccekben gyakran az anyós-vej kapcsolatot szokták cikizni....de az az igazság h a valóságban a ffiak sokkal jobban kijönnek az anyósukkal....szerintem legalábbis....

Én elhiszem h nagyon sok anyós csak segíteni akar, és vannak jó tanácsai is valóban....de vannak olyan dolgok is, hogy ihaj :)

Nektek milyen az anyósotokkal a kapcsolatotok?:) Van itt vki olyan, kinek szinte barátnői a kapcsolata vele? létezik ilyen?:)


2012. jún. 6. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk jóban. Kölcsönösen nem szeretjük egymást, de nincs veszekedés, igazából nem is beszélgetek vele soha.

Férjem viszont jól kijön anyukámmal. Viccelődnek meg minden. Igaz köztük csak 12 év a különbség, anyósom meg köztem majdnem 40.

2012. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Anyósom depressziós, gyógyszerfüggő, egyre inkább úgy érzem, hogy megfojt a szeretetével. Bevallom, hogy én nem viselem jól, ha a személyes terembe tolakodik valaki és ő folyton ezt csinálja. Állandóan puszilgat, most, hogy várandós vagyok szó nélkül simogatja a hasamat, mindig elmondja, hogy mennyire szeret...biztos, hogy most sokan azt gondoljátok, hogy hülye vagyok és örülnöm kéne, hogy elfogadtak a párom szülei, de egyre inkább feszélyezetten érzem magam mikor náluk kell lennünk. 8 éve vagyunk együtt a párommal. Mindig is kerültem a veszekedést, az anyósomékkal. Inkább magamba fojtottam ami nem tetszett, de mióta babát várok, azóta egyre nehezebben megy...Tegnap voltunk náluk, magáénak tudja már az unokáját (valahogy mindenki másról megfeledkezik).
2012. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!