Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek milyen anyósotok van?

Nektek milyen anyósotok van?

Figyelt kérdés

A viccekben gyakran az anyós-vej kapcsolatot szokták cikizni....de az az igazság h a valóságban a ffiak sokkal jobban kijönnek az anyósukkal....szerintem legalábbis....

Én elhiszem h nagyon sok anyós csak segíteni akar, és vannak jó tanácsai is valóban....de vannak olyan dolgok is, hogy ihaj :)

Nektek milyen az anyósotokkal a kapcsolatotok?:) Van itt vki olyan, kinek szinte barátnői a kapcsolata vele? létezik ilyen?:)


2012. jún. 6. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az enyém! Szerintem angyali egy nő! Hasonlóan gondolkodunk. Nem szól bele semmibe sem, kb. kéthetente találkozunk. Elmondja a véleményét, ha kérdezzük, de nem erőlteti ránk. Szeretek beszélgetni velük (apósommal is), rendes, jó szívű emberek. :) Páromnak sincs semmi konfliktusa az én szüleimmel (de személyes véleményem, hogy ők a nehezebb esetek a családban :)))) De alapvetően mindenki jól kijön. Szerencsések vagyunk :)
2012. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szülésemig anya-lánya kapcsolatunk volt,aztán bekattant :( egy éves a gyerekünk,de a mai napig nem értjük a férjemmel,hogy mi történt vele.Borzalmas amit művel:beleszól a gyereknevelésbe,kioktat,kéretlen tanácsokat osztogat..
2012. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez érdekes....szerintetek az gyakori, ha az amúgy "jónak" vagy "nagyon jónak" mondott kapcsolat a szülés után teljesen (és rossz irányban) megváltozik?
2012. jún. 6. 15:26
 4/12 anonim ***** válasza:

én nagyon jól kijövök az anyósommal. elmondja a véleményét vagy a tanácsát. ha nem fogadjuk el, akkor sem szól. 7 évig éltünk együtt, de akkor sem panaszkodtam senkinek! Neki bármit elmondhatok, vagy megbeszélhetek.


a párom viszont nem jön ki az anyósával. de én sem vagyok olyan jóba az anyámmal, mint AZ anyósommal.


Előbb hívom az anyósomat mint az anyámat.

2012. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon jó volt a viszonyom az anyósommal, míg meg nem született a lányom! Egyszerűen megbolondult, egyszerűen úgy viselkedik, mintha nem is én lennék az anyja a lányomnak. Mindenben beleszól, hozzátáplálás, alvás-kérdés, szopi-kérdés, hogyan öltöztessem, stb. Nem értettem, mi van vele, de a múltok elszólta magát, és rögtön világossá vált minden számomra. Azt mondta, olyan mintha a kislányom az ő lánya lenne, ő úgy tekint rá, minta a sajátja lenne... Azt hiszem minden anyós ezért "okosodik meg"
2012. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rapszodikus, barátnőitől távol áll, de azért nem is mondanám rossznak
2012. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen......Nálunk is "nagyon jónak" mondható volt a kapcsolat, elkezdtem neki "személyesebb" dolgokat is mondani...bár ne tettem volna... visszaütött, mert kiforgatta, "átértelmezte"..... (És mindez szülés után.......)
2012. jún. 6. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,de az én gyerekem nem az ő gyereke,és ne tekintsen úgy rá.Ezzel mit lehet tenni?
2012. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan semmilyen a kapcsolatom. Nincs vele bajom, évente 4-5x találkozunk, mert kb. 200 km-re lakunk egymástól.
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 13 évig szerettem, jól kijöttünk egymással. Aztán 3 éve megözvegyült és egy igazi gonosz dög lett. Azóta tiszta szívből gyűlölöm. Most megint próbál kedveskedni, de ez csak ideig óráig tart. A férjem elég jól kijön anyámmal, de néha látom rajta, hogy idegesíti.
2012. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!