Ti ehhez mit szoltok?

Figyelt kérdés
Engem egy kicsit megdobbent, hogy a fiatal nok ennyire tajekozatlanok. Van 3 baratnom, 23,24 es 28 evesek, es egyszeruen olyanokat mondanak, hogy az agyam eldobom. Az egyik mikor 29 hetes terhes voltam ezt mondta :"de ilyenkor meg nincs keze meg laba, nem?" egy masik: " ha megszulsz a koldokzsinorral mi lesz?log ki beloled es ugy marad? Vagy visszahuzodik?" mikor felvilagositottam, a valasza ez volt:"ja en azt hittem, az a te koldokodbol no ki" mire a harmadik, ez a legdurvabb..egy babycenteres illusztralt videot mutattam neki, mert lattam, hogy fogalma sincs..hetrol hetre bemutatja a video, hogy mi tortenik a mehben, es epp mutattak, ahogyan az a reteg, ami bevonja a magzatot, darabokban valik le rola, mire azt kerdezte a csaj, hogy epp a ferfi spermaja valik e le a baba borerol...tobbet inkabb nem is irok, szamomra ez teljesen durva, hogy ennyi idos lnyoknak szinte fogalmuk sincs, hogyan szuletik a baba, es foiskolat vegzett lanyokrol van szo, nem butak. Ok, ha egy ennyi idos fiu nem tud ilyeneket, sok meg felnott korban sem, de konyorgom legalabb egy no legyen mar tisztaban a sajat testevel, es, hogy mi zajlik le benne... Nem provokalo kerdesnek szanom es le is lehet pontozni, de varom a velemenyeket. 34hkm
2012. máj. 28. 17:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

bocsánat az m betűm nem nagyon működik

*belőlem

2012. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
persze biztos utana olvasnak, de azert egy 29 hetes magzatnak mar sztem alap, hogy vannak testreszei, mielott benyogte, hogy ilyenkor meg nincs keze meg laba, elotte akarta megfogni a hasam, hogy erezze, hogy rugdos... ha nincs keze meg laba, akkor mivel rudos?:) plusz az mar a teljes tudatlansag, hogy a baba borerol ami levalaik reteg az az apa spermaja...
2012. máj. 28. 19:51
 23/23 anonim ***** válasza:
hát igen,ehhez képest az én kérdésem semmi volt :)
2012. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!