Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a pelenkázót...

Mit szóltok ehhez a pelenkázótáskához? Esetleg van valakinek ilyenje?

Figyelt kérdés

[link]


37* 28 cm a mérete!


Ezt néztem ki! de nehéz így vásárolni!



2012. márc. 23. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos a linkeltet nem ismerem, de én nemrég vettem egy ilyet: [link]

Gyönyörű, és elég nagy is (bár a leírt méretekhez képest pár centivel kisebb). Én nagyon szeretem. Szerintem érdemes kivárni, h újra feltegye az eladó, vagy esetleg megkérdezni tőle (nem valami kommunikatív), h mikor lesz újból. 50féle színösszeállításból lehet választani!

2012. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nekem ilyen van


[link]


Nem volt olcsó, de ebben is van pelenkázó feltét, sok rekesz, bele fért a pénztárcám, mobil, babának komplett váltás ruha, pelenka, textil pelenka, popsitörlő, innivaló, ennivaló. A vállpántja széles, kényelmes, van rajta agy szivacsos rész hogy netörje a vállam, mert van súlya a menetfelszerelésnek:)

Amit kinéztél kézitáska, csinos, de nem praktikus, mert ha ölbe veszed a picit, nem tudod a táskát mellette fogni rendesen, a vállpántja pedig vékony csík ami bevág, és válltáskaként nem néz ki jól.

Mindenképpen válltáskát ajánlanék, amit magazin keresztbe raksz, és tudod fogni stabilan két kézzel a picit, és másik szempont, hogy a babakocsi tolókarjára rá tudom tenni, hogy mindd a két karra, vagy egybe karú Babakocsira is, és lent a bevásárló háló megmarad plédnek, vagy bolti bevásárlásra

2012. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Válltáskaként is lehet használni van külön hozzá pánt


a Kicsi már 1 éves. csak a nagy babakocsit eladtam és ahhoz volt táska. és most azért kell vennem másikat!

2012. márc. 24. 11:11
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


vagy ez jobb?

2012. márc. 24. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagyon tetszik, és jó árban is van.
2012. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló van,mint az első és nekem bevált.
2012. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom a véleményem, de én nem vennék már a helyedben ilyen babás táskákat.Főleg nem amit másodszorra belinkeltél.Már nem olyan kicsi a gyerkőcöd.Az elsőnek belinkelt nagyon jó néz ki, főleg a vajszínű.De inkább hasonlít egy női táskához.Akkor inkább vennék egy nagyobb női táskát és abba tenném bele a cuccokat.Ennek a babatáskának, csak pár hónapig van szerepe.
2012. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. márc. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!