Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4hete volt abortuszom sajnos...

4hete volt abortuszom sajnos mert a szuleim nem hagytak hogy megtarcsam a babat 18 vagyok . Meg mindig nem sikerul feldolgozzam . Mit tegyek? Egyszeruen erzem hogy megbolondulok . Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 00:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek . Aval az indokal nem tarthattam meg mert azt mondtak hogy aval en szegyent hozok a csaladra .
2012. ápr. 19. 11:31
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Szia!!!

4éve ugyan igy voltam!!!!Nagyon kemény dolgokon mentem át!!Ha érdekel a történet,nyugodtan irj üzit,szivesen segitek!!

2012. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Irtam privat uzit
2012. ápr. 19. 12:15
 14/17 anonim ***** válasza:
27%

Hármas voltam, akit töröltek. Olvastam miket írtatok.

Egyrészt sajnálom ha bántó voltam.

Másrészt volt az én kezemben is már penge. Engem is sajnálhatna valaki. Persze nem várom el, nincs rá szükségem. Csak amiken én keresztülmentem, amiatt teljesen más megvilágításban látom pl. ezt a dolgot.

Tudjátok, volt olyan időszakom, amikor ha egy ilyen kérdést meglátok, mint most ez itt, akkor az én kezembe adnak azzal pengét, és az meg a kutyát nem érdekelte volna.

Véletlenül láttam meg ezt a kérdést és írtam rá. Sajnálom, de a gyakori nem szűri meg, hogy ki szólhat hozzá mihez, mert nem is tudnak információkat a hozzászólókról.


Kedves abortuszosok, nem tudjátok, de nagyon-nagyon-nagyon negatív hatással tudtok lenni más emberekre, nem kéne olyan könnyedén venni, amit csináltok. Előbb kéne gondolkozni, aztán cselekedni. De hát mindenki hibázhat. Én is. Most nagyot hibáztam, hogy ide írtam és törölték. Velem szemben sok hasonlót hibáztak, de senki nem is tudott róla. De hát ez csak szánalmas a szemetekben, nem is érdekel. Végülis jó, ha nem olvasta a kérdező, amit először írtam, de azért amiket velem csináltak, azokat is megakadályozhatta volna valaki és az ő fejüket is leordíthatták volna. Bár nem érdekel, valahogy megküzdök ezekkel is, mert meg kell.


Sajnálok mindenkit, akinek rossz. Viszont ha rólam továbbra is az a véleményetek, ami, akkor szűk látőkörűek vagytok. Csak azért, mert egyvalakinek rossz, abból nem következik, hogy másnak már nem lehet az vagy még rosszabb.

Vállalom, én voltam a 3. és elismerem, nem tűnt fel talán, és rosszat írtam, beismerem, sajnálom, örülök ha nem olvasta a kérdező.

Jobbakat.

2012. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Olvastam de nem haragudtam meg azert en is elitem magam sot undorodom magamtol. Nem sajnaltani akarom magam . Nem tudtam megbeszelni senkivel az erzesemet mert szegylem amit tettem es itt oszinten el tudtam meselni masonak a dolgokat .Koszonom szepen mindenkinek a tanacsokat es a biztatast .
2012. ápr. 20. 19:22
 16/17 anonim ***** válasza:
24%
Kedves kérdező, a világon semmi okod elitélni magad, pláne undorodni magadtól. Adott helyzetben azt a döntést hoztad, hogy engedsz a szüleid akaratának, nyilván okkal hoztad ezt a döntést. Ha utólag úgy látod, hogy ez hiba volt, hát máskor, más komoly helyzetben (munkahely, iskola, párkapcsolat, bármi) ragaszkodj hozzá, hogy fontos az ő véleményük, de a te életedben a főszerepló te vagy, a döntés a tiéd. Ennyi.
2012. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!