Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van ez? Megbolondulok!

Mitől van ez? Megbolondulok!

Figyelt kérdés
fiem az utóbbi pár éjjel óránként kel, 6hós lesz. mitől lehet?
2010. nov. 30. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jon a foga
2010. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 napja van ez, már mindent kipróbáltam... 5 hónapos.
2010. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első megválaszolta:Jön a foga!

Én itt ezen az oldalon nagyon sokat olvastam a fogzással kapcsolatban és sokan azt írták,hogy vmilyen homeos bogyóval kell próbálkozni az elején,ha az nem segít akkor vmilyen géllel,ha az sem akkor Panadol vagy Nurofen(de ez már csak végső esetbe ha már visít a fájdalomtól)

Itt egy link a homeós cuccokról:

[link]

Remélem tudtam segíteni!

2010. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom szombaton volt 5 hónapos és 4 hete minden éjszaka 20-40 percenként felébred,egyetlen egyszer aludt egyben másfál órát,naaa háááááát én tényleg megbolondulok :D!Fogalamam sincs mitől lehet! :(((
2010. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy a foga miatt van, a lányom 4 hónapja csinálja ezt, most 11 hónapos. Én sem tudok rájönni, hogy mi a baj.
2010. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés és fogzás is lehet, ebben a korban tipikus.
2010. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos korától úgy 8-9 hónapos koráig csinálta ezt. Aztán ahogy jött, úgy abbamaradt ez a "szokás". Én is csak fogzással és mozgásfejlődéssel tudnám magyarázni.
2010. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet növekedési ugrás is.
2010. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, most 7,5 hós, nálunk már másfél hónapja tart, fog sehol.

közben igaz, hog megtanult felülni, megülni, mászni, állni és lépegetni a bútorok között - akkor fogjuk A mozgásfejlődésre. egysze4rűen nem tudok rájönni az okára. napközben teljesen rendben van minden. 3x alszik még, igaz mostanában már csak fél órákat, talán 1 alvásnál 1 órát, de többet nem. 2x-i alvásra még nem lehet átállítani.

egyébként 6 hós koráig átaludta az éjjeleket, 3 hós korától, addig is csak 1x kelt enni.

szóval nem sokat tudok segíteni. én hiába adtam neki nurofent vagy panadolt, volt hogy homeós kúpot dugtam, próbálkoztam a dentinox géllel (de mire is??, mert a szájában nincs semmi különös, szerintem ez nem fog miatt van), nekünk nem használt semmi.

nem tudom meddig tart még, totál fárasztó, hogy éjjel fél-1 óránként ugrani kell hozzá. elég neki egy simi, betakarom, picit "csissegek" neki (1x csicsicsi) és már alszik vissza, de aztán fél óra esetleg 1 és megint megébred.

próbáltam, hogy hagyom picit sírni, de nem jött be, mert felverte teljesen saját magát és fél órás szenvedés volt, mire visszaaltattam.

bocsi, nem tudok sokat segíteni.

2010. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!