Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van ez? Megbolondulok!

Mitől van ez? Megbolondulok!

Figyelt kérdés
fiem az utóbbi pár éjjel óránként kel, 6hós lesz. mitől lehet?
2010. nov. 30. 14:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jajjj! hát most teljesen elszomorodtam. eddig se aludta át az éjjeleket... de legalább éjfél 1 kor kelt először... erre most 4 napja óránként. én totál kész vagyok már :( és ha belegondolok, h még hónapok is lehetnek :((((((((( ha cicire rakom akkor visszaalszik, de van h 5 perc és megint sírdogál, próbáltam vizet adni neki, h szomjas, de nem kell neki.
2010. nov. 30. 21:38
 12/13 anonim ***** válasza:

17.54 vagyok.

az első hét után k.va a.yázva keltem fel az ágyból, de szó szerint! mire odaértem a babához persze, nyugodtan és szeretettel szóltam hozzá, érintettem meg....de nagyon ki voltam. próbáltam azért nem éreztetni vele.

aztán úgy döntöttem átállítom az agyam arra, hogy ezentúl óránként kelni kell éjjel. azóta nem olyan rossz. beépítettem a fejembe, hogy ez a rendszer most.

próbálom megfejteni, de nem tudom. nem éhes, nem szomjas, nincs hideg, túl meleg, nem száraz a levegő. próbáltam, hogy kislámpát kapcsolok, hátha túl sötét van. rosszabb lett. szóval elfogadtam, hogy ez van, bíztatom magam, hogy egyszer vége lesz, azóta nem olyan rossz.

persze mosott ... vagyok, akin még az úthenger is átment, de megszoktam.


próbálok amúgy minlé később lefeküdni, mert ha ébren kell hozzá átmennem, nem olyan rossz, mintha álmomból riadnék.

2010. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyugi csajok, el fog múlni. Úgy, hogy igazából nem tudjátok soha megmagyarázni, hogy miért volt. Már írtam egy választ, kislányom 10 hetes korától átaludta az éjszakákat, de 5 hónapos korában kezdte ugyanezt. Nem óránként kelt ugyan, de sokszor egy éjszaka alatt. Fogak, mozgásfejlődés, fejlődési ugrás, tökmindegy, kb. 9 hónapos lehetett, vagy 10, már nem tudom, mikor hipp-hopp megszűnt a dolog. K...ára kivoltam Én is már. Azért 4-5 hónapon át nem aludni gyakorlatilag gáz, de elmúlt. El fog múlni. Kitartás!!!! Gondoljatok azokra az anyucikra, akiknek alapból rossz alvó gyereke van, és még 2 évesen sem aludt át egyetlen éjszakát sem a gyermekük, mint pl. barátnőm kisfia....
2010. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!