Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lassan megbolondulok! Másnak...

Lassan megbolondulok! Másnak is folyton begyullad a melle? Ez a mérettel összefügg?

Figyelt kérdés
Az enyém elég kicsi (80C a szoptatós méret),és 4 hónap alatt túl vagyok egy 41 fokos lázzal járó,és 4-5láz nélküli mellgyulladáson.Az meg,hogy 4 óra alatt kőkeményre keményedik,csak hab a tortán.Kikészít!!!!!Átl.100-120van bennük(a kettőben együtt).Mitől lehet ez?Tudok ellene tenni?Lehet,hogy beteg vagyok,vagyis a cicim,és ezért "működik" ilyen sz.rul?Most is épp el van dugulva egy csatorna,olyannyira,hogy szemmel látható ahogy kidudorodik.Undorító,és rohadtul fáj!Masszírozás nem segített rajta,se a babám,se a fejőgép...se,se,se.... :(
2010. aug. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Annak valami oka kell legyen amiert mindig begyullad.Es ez hosszutavon tarthatatlan.

Nem vagyok szakember,nem akarok okoskodno,segiteni sem tudok.

Szerintem kerdezz meg egy IBCLC szoptatasi szakembert,ok tudnak neked segiteni.

Elerhetoseg: [link]


Sok kitartast,bizom benne minden rendben lesz.

2010. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én a kórházból jöttem ki úgy, hogy éjszaka sem tudtam már aludni, mert ha megmozdultam nagyon fájtak, azt hittem leszakadnak a melleim. Nekem a védőnőm segített, én ugyanis nem tudtam, hogyan kell megfelelően borogatni, masszírozni, fejni. Szakember vagy hozzáértő segítségével tényleg pár nap alatt meg lehet szűntetni a problémát. Nálatok milyen a védőnő? Nem tud segíteni?
2010. aug. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:
Én is az ibclc-ket javaslom, szerintem ehhez már szakmai segítség kell! (Én úgy tapasztaltam, hogy a védőnők többsége sajnos messzemenően nem elég tájékozott...)
2010. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A védőnőnk egy idióta!Annyit mond,hogy masszírozni,fejni és akkor majd elmúlik a probléma.De nem tudom szétmasszírozni!!!Olyan mint egy nagy vastag ér.. :(
2010. aug. 3. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!