Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy 3 gyermek pártiak vagytok?

2 vagy 3 gyermek pártiak vagytok?

Figyelt kérdés
Két gyermekünk van és a kezdetekben is így terveztük, de most a párommal úgy érezzük, hogy akár a harmadik babát is bevállalnánk. Egy kicsit viszont bátortalan vagyok még a végső elhatározást meghozni, mert a családunkban is a két gyermek a jellemző és nem tudom milyen lehet hárommal.
2012. jan. 13. 09:35
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
nem tervezek előre. most van egy gyerekünk. lehet, hogy lesz testvére, ha eljön mindkettőnknek a vágy. tovább pedig főleg nem látok
2012. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Mi 4en vagyunk testvérek, a férjemék szintén.

Én azt vettem észre, hogy anyukám nem tett különbséget köztünk. Ha valakinek vett valamit, a másik 3 is kapott. Mamám volt az, aki jobban szerette nővéremet, mert ő az első volt. Meg bátyámat, mert ő fiú. És mi ketten hugommal le voltunk sajnálva. De anyunál ez nem volt érezhető.

Én két gyerekben gondolkoztam eddig, a férjem alapból legalább 3t mondott. Az első már 4 éves, augusztus elején érkezik a második fiú. Így, hogy mindkettő fiú, nagyon hiányzik egy kislány. De annak is örülnénk, ha a harmadik fiú lenne, de akkor a férjem erőltetné a 4. babát. Ez még a jövő zenéje...

31hkm

2012. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!