Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem bírom, nap mint nap...

Nem bírom, nap mint nap kiakadok, csapkodok, kiabálok, el akarok menekülni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 kicsi gyerekem van (a második ikerpár lett nem így terveztük), jó tudom nem kellett volna vállalni de mikor vállaltam semmi nem ilyen volt mint most. Segítségem nincs, anyagilag a béka feneke alá kerültünk az utóbbi időben, a nagyobb gyerekemről közben kiderült fejlesztésekre szorul nem számíthatok úgy rá mint egy normál 4 évesre szóval fejletlenebb viselkedésben figyelem és magatartás zavaros. Külön foglalkozásra kell hordani. Az ikrek kicsik felváltva ébrednek, felváltva esznek a férjem rengeteget dolgozik és már nem bírom a terheket. Védőnőnek szóltam, semmi reakció. Pszichológust kerestem, alkalmanként 6-7 ezer ft! (heti 1x minimum mennem kéne de nem tudok még ha lenne is rá pénzem, mivel hova teszem a gyerekeket, de nincs is rá pénzem ennek töredéke sem).

Ami ingyen van az a pszichiáter (ambuláns) ott meg annyit csináltak hogy felírtak nyugtatót, na most azt én hol vegyem be 3 kicsi gyerek mellett??? Elalszok mellettük és valami bajuk esik?

Most légyszi ne írjátok hogy honnan van akkor netem mert ez a tévével csomagban össz.4000 ft, ez nem lenne elég pszichológus magánrendelésre.

Félek hogy valami rosszat fogok tenni, megütöm valamelyiket vagy ilyesmi.

Már mindenen túl vagyok indulatkezelés szintjén próbálok aludni amikor ők is, de nem hagynak egyszerűen, próbálok 10ig elszámolni mielőtt szólok, de fél percre nem lehet egyedül hagyni őket, szétkapják a lakást én meg pakolok utánuk egész nap stb.

Mi a megoldás valaki tudna segíteni valami ötlettel? A sok bajom között nem látok már ki úgy érzem.:(


2012. jan. 10. 13:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Tegnap belőlem is kijött az állat! :)

Kiakadtam és mondtam a páromnak, hogy nagyon elegem van, hogy engem általában mindenki sz@rba se vesz, elegem van, hogy állandóan egyedül vagyok, elegem van, hogy lefokozott "háziasszonnyá". Válasz: "Te akartad a gyereket, akkor most mégis mi bajod, teljesült az álmod!" Hozzáteszem, imádja a kislányt, nem is azért mondta, hogy bántson, mégis kinyílt a bicska a zsebemben.

Ő is rengeteget dolgozik, tényleg napi 18 órákat, de én meg 24-et.

Tudod Kedves Kérdező, én megértem, hogy a férjed fittségén emberi életek múlnak, de a tiéden nem?

3 pici ember élete függ tőled! Én azt mondom neked, hogy sz@rj bele néha mindenbe, engedd a dolgokat csak úgy folyni. Nem kell ám annak a wc-nek mindig ragyogni, a por is meg fog várni a polcokon. Nem azt mondom, hogy hagyd elputrisodni a lakást, hanem hogy ha végre minden gyerek nyugton van egy picit, akkor ülj le egy könyvvel és kapcsold ki az agyad arra a fél órára, vagy ülj le a gép elé, írj egy panaszkodó emailt (akár nekem privibe)és egy picit meg fogsz könnyebbülni. Én sokszor ezt teszem. :)

Azt nem hagyom, hogy a feje tetejére álljon a lakás, mert a lemaradást nagyon nehéz behozni, de szoktam lazítani a háztartási munkák terén. :)

Én speciel tesómnak írok, ha már tele a hótopánom, és tök jól megkönnyebbülök tőle. :)

2012. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
:) Köszi :) aranyos vagy :) hát a ház már rég nem úgy néz ki ahogy én azt szeretném és ahogy korábban volt időm rendbetenni...most gyakorlatilag ahol a papok táncolnak elv érvényesül. ettől se érzem jól magam de ez a legkevésbé fontos azt belátom. na megyek mert sírnak.:(
2012. jan. 11. 09:14
 33/34 anonim ***** válasza:

Timike82, teljesen igazad van, nem egy szállodát vezetünk, hanem egy lakásban/házban élünk, nem kell minden percben tökéletes rendnek lenni :) Nekem egy csemetém van csak ugyan, de egyedül vagyok vele, ami még úgy önmagában nem lenne gond, csak most, vizsgaidőszakban. Nem részletezném, hogy mi van most a konyhában, de tegnap már komolyan elgondolkodtam rajta, hogy lemegyek a boltba és veszek pár műanyag tányért, mert rohadtul nem fogom az időmet mosogatással rabolni vizsga előtt egy nappal ;)

Időről időre be szoktam vetni ilyen kis "lustasági trükköket", és nem hiszem, hogy ez annyira szégyenletes dolog lenne. (Tudom, közben meg itt lógok, de néha azért kell pár perc szünet mindenkinek szerintem.)

2012. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Óóóó, a műanyag dolgokat már mi is többször bevetettük. Pl. ha párom haverjai feljönnek, műanyag pohárból kapnak inni, mert nincs nekem még rájuk is időm. Van, hogy apa is inkább műanyagot használ, és kidobja, csak hogy nekem könnyebb legyen. Én az idén államvizsgázom, tudom miről beszélsz kedves Utolsó hozzászóló! :)
2012. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!