Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem bírom, nap mint nap...

Nem bírom, nap mint nap kiakadok, csapkodok, kiabálok, el akarok menekülni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 kicsi gyerekem van (a második ikerpár lett nem így terveztük), jó tudom nem kellett volna vállalni de mikor vállaltam semmi nem ilyen volt mint most. Segítségem nincs, anyagilag a béka feneke alá kerültünk az utóbbi időben, a nagyobb gyerekemről közben kiderült fejlesztésekre szorul nem számíthatok úgy rá mint egy normál 4 évesre szóval fejletlenebb viselkedésben figyelem és magatartás zavaros. Külön foglalkozásra kell hordani. Az ikrek kicsik felváltva ébrednek, felváltva esznek a férjem rengeteget dolgozik és már nem bírom a terheket. Védőnőnek szóltam, semmi reakció. Pszichológust kerestem, alkalmanként 6-7 ezer ft! (heti 1x minimum mennem kéne de nem tudok még ha lenne is rá pénzem, mivel hova teszem a gyerekeket, de nincs is rá pénzem ennek töredéke sem).

Ami ingyen van az a pszichiáter (ambuláns) ott meg annyit csináltak hogy felírtak nyugtatót, na most azt én hol vegyem be 3 kicsi gyerek mellett??? Elalszok mellettük és valami bajuk esik?

Most légyszi ne írjátok hogy honnan van akkor netem mert ez a tévével csomagban össz.4000 ft, ez nem lenne elég pszichológus magánrendelésre.

Félek hogy valami rosszat fogok tenni, megütöm valamelyiket vagy ilyesmi.

Már mindenen túl vagyok indulatkezelés szintjén próbálok aludni amikor ők is, de nem hagynak egyszerűen, próbálok 10ig elszámolni mielőtt szólok, de fél percre nem lehet egyedül hagyni őket, szétkapják a lakást én meg pakolok utánuk egész nap stb.

Mi a megoldás valaki tudna segíteni valami ötlettel? A sok bajom között nem látok már ki úgy érzem.:(


2012. jan. 10. 13:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Hát akkor el kéne gondolkodni a bölcsin... Hány évesek?

A nagyobb ovis már?

2012. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

nem figyelted meg esetleg, hogy a feszültebb napjaid mindig a menstruációs szakaszokhoz köthetőek?

(én 10 hónap után jöttem rá, hogy a hangulati görbe lemenő ága, mindig a peteérés és a mensi közötti időszakban van, elkezdtem inni a magne B6 femina pezsgőtablettát, azóta észre sem veszem ha jön a piros betűs...)


hagyd a pszichológust (pszichiáter azért még elég erős lenne ilyen problémára...) csak pénzkidobás az egész. Mindennek fejben kell eldőlnie. Szervezd jobban az életeteket. Nagyszülők sem tudnak segíteni? Budapesti vagy?

2012. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagyszülők, nem budapesti vagyok. Egy kicsi településen élünk egy nagyvárostól 20 km.-re kocsival közel van de se kocsim se jogsim, buszozáshoz meg messze.

A kicsik 1 évesek. Nincs bölcsi itt. Csak magán van.

2012. jan. 10. 13:50
 4/34 A kérdező kommentje:
Ja köszi nem menstruálok még mert szoptatok. Szedek magne b6-ot de szedtem már ilyen homeos feszültségoldót, semmit se érnek.:(( Utálom magamat és az egész helyzetemet:( De tudom ez nem segít ha ezt hajtogatom magamnak.
2012. jan. 10. 13:51
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem pszichológus kell, hanem segítség. Barátnő, baby-sitter. 1-3 óra szabadidő naponta. Mindegy, milyen áron, valamit találjatok ki tavaszig. Onnantól már jobban el lehet lenni a szabadban, játszótéren. Keress olyan kismamát, akivel felváltva tudnátok a gyerkőcökre vigyázni. Vagy érdeklődj a Gyerekvédelmi Szolgálatnál, akiknek lehet kapcsolatuk INGYENES házi gyerekfelügyeletet adó egyesületekkel, alapítványokkal. Kitartás! Nem könnyű, tudom...
2012. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Gyermekvédelemnél jártam. Mi nem vagyunk jogosultak őszerintük mert túl jól állunk anyagilag!!! Ez nem tudom hogy jött ki nekik, mert csak a bevételeket nézik a kiadásokat nem!! (duplájára nőtt hitel stb.)

Van nem messze ilyen itthon segítünk dolog de fizetős az is! Nem ingyen jönnek ki :((

2012. jan. 10. 13:55
 7/34 anonim ***** válasza:
Barátok, rokonok?
2012. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Egy néhány jó ismerősöm van itt de mind kisgyerekes (nyilván velük kerültem kapcsolatba itt) őrájuk nem bízhatom még az én gyerekeimet is és nem vagyunk olyan jóban ez meg a másik dolog. Akinek nagyobb a gyerek, az meg dolgozik már.

Igazi közeli barátnőim 2 van ők pedig 250 km-re élnek (egyébként szintén gyerekük van picike).

Rokonaink úgy vannak hogy : nekem van egy bátyám ő Angliában él, félévente jön haza amúgy se szoros a kapcsolatunk. Férjemnek 2 nővére van egyikkel egyáltalán nincsenek beszélő viszonyban, másik beteg.

Anyósom él ugyan de szintén beteges egyrészt másrészt hallani se akar rólunk meg a gyerekekről se. Saját bevallása szerint is ő felnevelt 3-at köszöni neki az bőven elég volt, más gyerekre nem vágyik.

2012. jan. 10. 14:01
 9/34 anonim ***** válasza:
Szívesen vigyáznék pár órát a gyerekeidre,de tuti ellenkező irányban élünk.Merre laktok?
2012. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Győr mellett.
2012. jan. 10. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!