Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, akinek nagyon jó...

Van más is, akinek nagyon jó a kapcsolata szüleivel így sokszor megy át babástul, apástul, vagy csak mi vagyunk?

Figyelt kérdés

Hét közben is sokszor megyünk át, van hogy 1-2 órára, de van, hogy már reggel átmegyek fiammal(14 hónapos) és este jövünk.Ha apa itthon van, akkor is át szoktunk menni délután.Ja meg hétvégén van, hogy ott is alszunk, pl most szilveszterkor is ott voltunk.Mondjuk azért is, mert náluk nyugisabban telt az éjszaka a tűzijáték szempontjából.

3 tesóm még otthon lakik, anyukám is otthon van,szóval van ott nyüzsi rendesen:)Ráadásul jobban tudunk együtt sütni-főzni,meg jó beszélgetni is.Kisfiam meg odáig van nagyszüleiért, meg nagybácsikért,nagynéniért:)

Csak azért kérdezem, mert szerintem ma olyan sokan élnek úgy, hogy messze vannak a szüleik-rokonaik.Persze mindenkinek máshogy alakulnak a dolgai élete során, csak sokan szoktak nézni, hogy minek vagyok ennyit szüleimnél...


2012. jan. 4. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi anyuval napi szinten beszélünk, ő már nem dolgozik apu még igen. 10 percre laknak tőlünk gyalog, gyakran megyünk mi is, most inkább ő jön mert nekem jobb így a 3 hónaposommal. Van hogy naponta lejön babázni. Ezen kívül minden vasárnap náluk ebédelünk, péntek délután meg oviból hozzá viszem a nagyfiam játszani van hogy ott is alszik.
2012. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!