Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, akinek nagyon jó...

Van más is, akinek nagyon jó a kapcsolata szüleivel így sokszor megy át babástul, apástul, vagy csak mi vagyunk?

Figyelt kérdés

Hét közben is sokszor megyünk át, van hogy 1-2 órára, de van, hogy már reggel átmegyek fiammal(14 hónapos) és este jövünk.Ha apa itthon van, akkor is át szoktunk menni délután.Ja meg hétvégén van, hogy ott is alszunk, pl most szilveszterkor is ott voltunk.Mondjuk azért is, mert náluk nyugisabban telt az éjszaka a tűzijáték szempontjából.

3 tesóm még otthon lakik, anyukám is otthon van,szóval van ott nyüzsi rendesen:)Ráadásul jobban tudunk együtt sütni-főzni,meg jó beszélgetni is.Kisfiam meg odáig van nagyszüleiért, meg nagybácsikért,nagynéniért:)

Csak azért kérdezem, mert szerintem ma olyan sokan élnek úgy, hogy messze vannak a szüleik-rokonaik.Persze mindenkinek máshogy alakulnak a dolgai élete során, csak sokan szoktak nézni, hogy minek vagyok ennyit szüleimnél...


2012. jan. 4. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon irigyellek barcsak engem szeretnenek a szűleim:(akkor én is igy lennék mint ti.
2012. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze,, mi is vagyunk így, ha párom dolgozik, van hogy egész nap ott vagyunk.
2012. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

sajnálom első..tényleg nagyon, nem is értem hogy nem szerethetnek:(


amúgy férjem is nagyon szeret ott lenni, jól elvan a sógorával...férjem 27, öcsém 20,jókat szoktak kártyázni,de még 13 éves öcsémmel is tök jól elvan, sokat ökörködnek:)

2012. jan. 4. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk, csak mi minden este ott is vacsorázunk, meg hétvégén ebéd és vacsora is ott van. Napközben is van, hogy sokszor lemegyünk.
2012. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mennék akár minden nap, csak sajnos nem tudok, de azért egy héten minimum egyszer lemegyünk, de inkább többször.Én is nagyon szeretem a szüleimet és a gyerekek is imádják mamát és papát, és ők is nagyon szeretnek minket, szerintem teljesen normális ha az ember szereti a szüleit és ha teheti akkor velük tölti az idejét.
2012. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hétköznap is gyakran átugrunk, főleg én a gyerekekkel, hétvégén meg legalább egyik nap tuti ott ebédelünk mindannyian. Kevés az olyan nap, hogy ne menjünk hozzájuk egyáltalán, telefonon pedig minden nap beszélünk.
2012. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

mi is telefonálunk, ha nem megyünk át.vagy skype-olunk, ilyenkor fiam totál kész van, hogy a gépen látja mamékat:)

örülök, hogy mások is vannak így:)

de veletek még nem történt, hogy furán néztek, hogy ilyen sokat vagytok együtt?

2012. jan. 4. 15:54
 8/11 anonim ***** válasza:

15:27es vagyok

Sokszor néznek furcsán és be is szólnak, hogy még mindig nem tudtam leszakadni a szüleimről, de én erre annyit szoktam mondani, hogy addig akarok velük együtt lenni, míg lehet, nem pedig utána keseregni, hogy mit mulasztottam el. Erre senki nem tud semmi értelmese reagálni. Volt olyan, akinek a szomszédjában a szülei laknak és mégis megszól, de nem érdekelnek ezek az emberek. Irigyek.

2012. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát szép ezeket olvasni.

az én anyám megmondta már 20 éves koromban: "magadnak szülj kisanyám"

most, hogy megvannak a gyerekek: "nem mindegy mikor nagymama a nagymama"


szóval se nem megyünk át, szinte soha nem jön át (10 perc busszal -kerületen belül lakunk)


sőt, miatta költöztünk albérletbe, mert zavarja a visító kölök hangja.

Ez van.


Nálunk ennyi jutott. Persze se ajándék, se segítség, csak a beszólogatás.....

Pedig már 35 éves vagyok.

2012. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi minden 2.hétvégén,de van hogy minden hétvégén lenn alszunk.1 faluval arrébb laknak,ami kb 7 km.ha ugy van akkor hétközben is lemegyünk a fiammal.fiam is imádja a nagyszüleit,meg a tesóimat(fiu-lány).sokszor mondja h menjünk a mamihoz,és van hogy nagyon sír ha esetleg akkor nem tudunk menni.
2012. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!