Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem akar gyereket, annak...

Aki nem akar gyereket, annak milyen az érzelmi kapcsolata a szüleivel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Anyámat nem ismerem, ebből ki lehet következtetni.
2010. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Hogy érted? Szeretem őket. Ők is engem. Néha ki nem állhatom őket, meg veszekszünk, néha mérgesek rám, mint egy normális emberi kapcsolat, nem extrabizalmas de szeretjük egymást. És nem akarok gyereket ennek ellenére mert szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2010. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

anyámmal szinte öljük egymást, apámmalhétküznapokon is joba vagyunk :)

olyan átlagosnak mondanám

2010. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Nyugtatókat szedek lassan annyira nem tudom őket elviselni!!! Egy utcán nem tudok végig menni egyikkel sem, mert még az élő fába is beleköt(nek). Az apám a legrosszabb... üzletbe be se teszem vele a lábam.


Ebből kikövetkeztethető.

2010. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Viharos :) Főleg anyuval. De ő még nem tudja, hogy nem akarok gyereket.
2010. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Gondolom melyik kérdés ihletett meg:-)))

2010. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azok akarnak akiknek nem volt jó a kapcsolata a szülőkkel és igy a sajátjukkal teljesen máshogy bánnak,a férjem rossz kapcsolatban van a szüleivel de nagyon akart gyereket,viszont van olyan ismerősöm aki imádja a szüleit és nem akar.Szerintem 2-nek nincs köze egymáshoz,max ritka esetben.
2010. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Felhőtlen. Ők a legcsodálatosabb emberek, akiket ismerek, és a testvéreim. Nagy szegénységben, de annál nagyobb szeretetben nőttünk fel mind a négyen, húgom és én mégsem akarunk gyereket. Ez van.
2010. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
off: mégis minek köszönhető a lepontozás???
2010. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Normális érték rendű pegagogus családban nöttem föl,szeretben még se vágyok gyerekre egyelőre,majd ha van megfelő háttér is hozzá,nem fogok segélyért szülni.Mert most az a terndi hogy állambácsi nyakára szülünk.
2010. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!