Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három vagy többgyerekes...

Három vagy többgyerekes anyukák, lehet pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Milyen autótok van? Két gyerekülés és egy bébihordozó elfért benne?

Mekkora a korkülönbség?

Hány gyerekkel volt a legkönnyebb?

Hány gyerekkel volt a legnehezebb?

Sulis/Ovis-gyeses-újszülött felállásban ki viszi/hozza a nagyot/nagyokat?

Hova jártok nyaralni? És hogyan?

Mindent megtesztek mindegyik gyerkőcnek? (Itt elsősorban olyan érdekel, hogy fizetős magzati vizsgálatok, őssejt levétel, adható oltás stb.)

Milyen időközönként van a nagybevásárlás?


Előre is köszönöm:

Egy nemsokára háromgyerekes anyuka


2011. szept. 23. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. 2 VW Passat, egyik kombis, befér két gyerekülés, de csak a picinek van, az egyiknek meg már csak magositó kell, másiknak meg semmi mert majdnem akkora mint én. :)

2. 11, 8 évesek 15 hós pont ma

3. -4. nem volt nehéz a két nagyobbal sem, a pici most kezd eleven lenni, de amúgy jól megvannak

5. emeletes házban lakunk, alul anyu a nővéremmel mi fönt, de teljesen külön, ezért ha a tesóm otthon van akkor ő viszi a lányokat suliba, máskor meg én, addig nagyi vigyáz a picire

6. az idén Bulgáriában voltunk repülővel, két éve Tunézia, előtte Olasz, az előtt meg akkor voltunk Spanyolban amikor még nem voltak gyerekek

7. mindent azt nem mondanám. Igen az utolsó terhességemnél voltam magzatvizvizsgálaton, akkor a gyorsitott eljárást fizettem meg. Rotát beadattam a picinek, lányoknak a Hepatitis A-t, picinek is tervezem, és tervbe van a kullancs elleni védőoltás.

8. nagybevásárlás, hát most hogy a falunkban is van Tesco, hétvégente többet költök, de amúgy is hétközben is elég sok elmegy, de mig nem volt a közelben nagyobb bevásárlóközpont akkor havonta egyszer szoktunk.

2011. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!