Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más két/vagy többgyerekes...

Más két/vagy többgyerekes anyuka is irigyli olykor az EGYGYEREKES szülőket?

Figyelt kérdés
Akinek csak egy gyereke van, az sokkal több energiát tud fordítani a gyerekére...
2010. dec. 27. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg több idő jut az egykékre,de az igazság az,hogy a többi gyerkőc már nem csak a szülőktől,hanem a "nagyobb" tesótól is tanul.Pl nálunk a kisebb a nagyobbtól tanulta meg a színeket,amikor együtt rajzoltak.:)

Én nem irigykedem,mert lehet osztani a figyelmet ha akarjuk.:)

2010. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Na jó, én is csak olyankor sárgulok az irigységtől, amikor meglátom milyen szép rend van az egy gyerek szobájában:)

2 lányom van.

2010. dec. 27. 10:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Öööö érdekes ez a felvetésed.Viszont azt gondolom,hogy ha ez is olyan dolog,hogy ha a nagyobb gyerkőc rendszeretőbb a kisebb akkor utánozza,és lehet rend 2 gyerkőcnél is.Nekem sajna ez nem jött be,a nagyobb lusta,a kicsi rendszeretőbb,de mégsem pakol maga után,mert ezt látja a nagytól...Ugyan úgy kínlódik a játék-összepakoláskor mint a nagy.pedig tudom,hogy szívesen csinálná,de hátha ez a szokás.....:)
2010. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

igen irigylem.

nekem nem megy ez a megosztottság. se a kicsire se a nagyra nem tudok úgy figyelni ahogy szeretnék.

és hiányzik azaz idő is, amikor csak egy volt és néha volt egy kis szusz. mostmár sosincs.

2010. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
11:28! Szívemből szóltál! Én is kivagyok sokszor, nekem sincs önmagamra szinte semmi időm. M indent a gyerekekért! 4 és 2 évesek.
2010. dec. 27. 11:33
 6/14 A kérdező kommentje:
a Te gyerekeid mekkorák?
2010. dec. 27. 11:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem irigylem az 1 gyerekeseket.

Nekem 2 gyerekem van, azokat irigylem, akiknek 3-4 gyerekük van :) :)

2010. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem irigylem őket,én is volt egygyerekes 10 évig,most,hogy három van már, így sokkal de sokkal jobb,imádom őket,és reggeltől estig csak SZERETNEK.Amennyi "szabadidőre" szükségem van,azt megkapom tőlük ilyenkor mikor alszanak,napi 2 órát.Ilyenkor itt vagyok veletek.
2010. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem irigylem. Olyan jó elnézni őket, amikor kézen fogva mennek valahova, amikor együtt játszanak. Imádom, amikor szól a kicsi, hogy menni kell már a nagyért, vagy a nagy osztozkodik a kicsivel. Karácsony este a legnagyobb ajándék az volt, amikor nézhettem, hogy a két gyerek hogyan birkózik az Apjával. Annyira jó, hogy vannak nekem. Nemsokára még lesz egy harmadik is...
2010. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem szükséges hangoztatnotok, hogy mennyire szeretitek a gyerekeiteket, hiszen ez természetes dolog, hogy imádjuk őket. Én is szeretem őket, csak felmerült bennem, hogy mennyivel egyszerűbb annak az élete, akinek csak egy gyereke van.
2010. dec. 27. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!