Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekes anyukák! Ugye...

Többgyerekes anyukák! Ugye meg fognak változni az érzéseim?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 5 hete hogy szültem, könnyű, gyors szülés volt, mindent egybevéve kb 6ésfél óra volt, amiből csak az utolsó 2 óra volt elég durva.

Első babám, mindig is sok gyereket szerettem volna, párom is, és most mégis néha olyan gondolataim vannak, hogy hogy a túróba fogok én még szülni..??mármint néha úgy vagyok vele, hogy menni fog, de néha meg, ha erősebben belegondolok, akkor görcsbe ugrik a gyomrom.Ugye ez azért van, mert még nagyon friss az élmény?Mert tényleg szeretnék még gyerekeket és nők milliói szülnek többször, akkor én is képes leszek rá, ugye??


2010. nov. 19. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon friss az "élmény", teljesen normálisak az érzéseid.
2010. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

szia

Persze, hogy képes leszel rá. Én szülés után pont így voltam ahogy te most. De aztán jobban átgondoltam a helyzetet, hogy az a 10 óra hosszás vajúdás nagyon megérte, és ha kell többször is végig csinálnám.

Férjemmel mi is 3 gyermeket szeretnénk. A lányunk most 6 hónapos, és hát úgy néz ki, hogy ismét terhes vagyok :D. Két teszten is a Teszt csíkom nagyon halványan látszik, bár a lányommal is ugyanígy volt. 1 hét múlva tesztelek újra.

Szóval ne aggódj, ez csak egy kis szülés utáni pánik. Én akkor mondtam férjemnek, hogy nem lesz több, mikor alig bírtam ülni a varratom miatt :D. De végül nem bántam meg.

Babybogyó87

2010. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi:)úgy vagyok vele, hogy elhessegetem ezeket a gondolatokat, mondom magamnak, hogy majd térjünk vissza rá később, mert tényleg nagyon szeretnék majd még kistesókat:)

remélem hamar helyrebillen az agyam:)

2010. nov. 19. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

7-8 hónap körül volt a babám, mikor mondtam, hogy na jó, most már jöhet egy újabb terhesség/szülés. Addig fel sem merült bennem, sőt ha eszembe jutott, konkrétan rosszul is voltam.

Neked még friss az élmény, nyugi, ne aggódj, lesz neked még babád :)

2010. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

2,5 éves a gyerekem, mostanában kezdtem el konkrétan a tesó kérdésen gondolkodni.Kb még fél év mire rászánom magam. Nagyon nem akaródzik megint terhesnek lenni és szülni....

Szóval még bőven ráérsz ezen gondolkodni, nagyon korai még.

2010. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek:)
2010. nov. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!