Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekes anyukák, akiknek...

Többgyerekes anyukák, akiknek van fia és lánya is! Ti nem érzitek azt, hogy másképpen szereted a fiút, mint a lányt?

Figyelt kérdés

Nem jobban, vagy kevésbé az egyiket,hanem máshogy. Nem is tudom pontosan megfogalmazni. Vagy csak azért mert az egyik kicsi, a másik meg már nagyobb?

Nálam a fiú a kisebb, totál oda vagyok érte. Persze a lányomért is, csak máshogy. Lehet, hogy azért mert őt már nem lehet agyonpuszilni és babusgatni (kivéve ha ő jön magától "bújni" :)).


2010. dec. 13. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nálam is éppen ez a helyzet, csak fordítva. A fiam 6, a lányom 4. De kicsi eszméletlen puszilkodós, olyan csajos. Most vagyok a 3.-alterhes, doki azt mondta 80% hogy fiú. Hát látta kicsit lelombozódtam, kérdzte miért akartam lányt. Mondtam, mert valahogy annyira másképpen kell szeretni, olyan nőcis, szóval más, én sem tudom rendesen megfogalmazni, bocsi. De tény hogy más, pedig tényleg a nagyot is imádom.

2010. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet hogy a kora miatt :) Mert nekem meg fordítva van a fiú a nagyobb, a lányom a kicsi :) Én a lányért vagyok így "megőrülve" szóval másképp szeretem őket, persze sose választanék közülük, mindkettőt szeretem tiszta szívből, csak vhogy máshogy...

Amúgy meg a lányom nekem sokkal bújósabb mint a fiam volt annyi idősen, tehát ő nagyon ritkán bújik, vagy ad puszit. De őt meg másért szeretjük:)

2010. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én belegondoltam, de én nem igazán mondhatnám azt hogy másképp szeretem őket. A fiam 5 a lányom 3 éves és mindkettőt rajongásig imádom. Az hogy egyik bújósabb mint a másik az szerintem inkább a természetüktől függ. Nálunk a kis csaj olyan mint a macska akit igazából puszilgatni és dajkálni csak akkor lehet ha ő akarja, a fiam viszont sokkal bújósabb, neki sokkal nagyobb igénye van a szeretet mindenféle kimutatására. Mégis azt imádom a legjobban ha egyszerre ugranak a nyakamba.:-D
2010. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobb a lány, mindenben nehéz eset, talán kicsit keményebb vagyok vele, mint kellene, persze azért vannak a kis szokásaink, és vele is összebújok, vagy puszilkodunk. Nála sose volt, hogy csak le tudtam volna ülni és gyönyörködni benne, mert annyira foglalkoztatott már az első pillanattól fogva. Gyönyörű kislány, nagyon okos, fejlett, de tényleg nehéz eset :-)

A fiam általában könnyebban kezelhető, de másképp, az biztos, hogy imádattal tudok rá nézni, de talán azért mert ő mindig olyan volt, mint amilyennek a babáknak kell lenni, most is olyan mint egy igazi kisfiú, csak markológépek és autók érdeklik.

Kíváncsi vagyok, mert január 6-ra várom a következő kisfiamat, hogy vajon hogyan fog alakulni a családon belüli viszony, hogy kit hogyan fogok tudni kezelni, mindenkinek megadni azt a figyelmet, amit igényel. Nagyon izgalmas, hogy a második fiamat is annyira fogom-e imádni, vagy máshogyan, vagy hogyan lesz. Nem tudom.

2010. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia


Igaz en meg "kivulallokent" tudok nyilatkozni 1 babaval, de szerintem ez normalis.Nem feltetlen a kora vagy a neme miatt.Vannak bujos babak es vannak kevesbe bujos babak.

Mindenkit mashogy kell szeretni.

En pl csungtem mindig anyukamon/apukamon a noverem meg inkabb egyedul eljatszott.

Termeszetesen mindkettonket szerettek, de 2 kulon szemelyiseg voltunk/vagyunk, igy mas fajta szeretetet igenyeltunk.A tesom megorult ha valaki el kezdte puszilgatni olelgetni.En akkor orultem meg ha 2 percig nem ert hozzam senki :)

2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!