Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó sok nő?...

Miért ilyen bunkó sok nő? Vagy csak én futok össze velük?

Figyelt kérdés

Nagy pocakom volt, boltban, pénztárnál álltunk anyával, 1 kg kenyeret akartunk venni, előttünk álló házaspár egy csomó mindent vásárolt.Rosszul éreztem magam, megkértük őket had álljunk eléjük, a férfi egyből mondta, hogy természetesen, a felesége húzta a száját...

Következő:

Babámmal sétálunk egy lakó övezetben, ahol sétáló utcák vannak.Megállok a kereszteződésnél, jött egy kocsi, lelassított, de nem állt meg.Simán átengedhetett volna, de inkább kikerült.Le volt húzva az ablak, egy nő vezetett, mondtam hangosan, hogy "köszi", erre visszakiabált, hogy miért nem sétálok a járdán.Hát nem volt járda, csak azért....

3.:Babakocsiban tolom a fiam,szintén egy nem forgalmas utcán.egyszer csak azt látom, hogy egy csikk pont a kocsi előtt landol.4 fiatal állt a járdán, 2 csávó, 2 lány, nem látták, hogy jövök, mert egy parkoló kocsi eltakart.Mondtam nekik, hogy légyszi legközelebb a melletted lévő hamutartóba nyomd a cigid, és ne eldobd, mert ha 2 másodperccel hamarabb jövök, akkor a fiam ölébe landol az égő cigivég...Még a felénél sem tartottam a mondandómnak, mikor az egyik csajszi felháborodott fejjel elkezdett "pofázni".A csávó,aki eldobta a cigit bocsánatot kért.

Én nem értem hogy van ez, a nők miért nem empatikusabbak??


2011. szept. 20. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%

Az első válaszoló vagyok.


Fable, Fable... Mit is lehetne róla mondani/írni?

Egyszer megláttam egy könyvét egy áruházban. Szép színes volt a borítója, levettem a polcról, elolvastam a hátoldalán szereplő történet-részletet. Abból a pár sorból már éreztem, hogy a belseje még színesebb lehet, mint a külseje. Kifizettem, hazavittem, elolvastam. Úgy 6-7 óra alatt, ÉN, aki örökmozgó vagyok, akit semmilyen könyv nem köt le fél-egy óránál tovább.

Másnap felmentem a netre (gyakorlatilag vakon az egész éjjeli olvasástól), és rákerestem az írónő nevére. Kidobta az eddig megjelent köteteit, rengeteg volt, ezért az én könyvem folytatását szemeltem ki. Végigolvastam az adott könyvsorozatot (Halkirálynő), és azt hittem, ennél jobb könyv(sorozat) a világon nincs.

Aztán megvettem a Vis Major című (szintén sorozat) első kötetét. Azon a regényhalmazon is végigmentem pár hét leforgása alatt.

Jelenleg 31 könyvet birtoklok, amit Vavyan Fable írt, és rájöttem: egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, mindnek megvan a maga csodája, varázsa. :)


A fő motívum a könyveiben: stukker, humor, igazság. :D


Nem mellesleg, Fable segít, hogy a bunkó nők többségét vállrándítással (és némi vigyorral vegyes fintorral) toleráljam. ;)

Nem tudom, olvasás terén milyen beállítottságú vagy, de ha bátorkodhatom megtenni eme lépést, akkor én elsősorban a Sárkánykönny című remekművét ajánlanám kezdő Fable-olvasónak. ;)

2011. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én se értem és tényleg mindig a nők. Nemrég gyógyszertárba mentem ahogy beértem megszédültem, rögtön le is kellet ülnöm.38 hetes voltam,tök hosszú sor, egy csajszi egyből mondta hogy menjek előre, de mögötte az öreglány közölte ő is siet, és várjam ki ülve a soromat, majd beváltott cseverészve vagy 10 receptet. Hasonlóan a nagyfiamm voltam cipőt venni neki a pénztár fele menet beelőzött egy öregasszony majdnem fellökött, gondoltam jó ha annyira sietős. Erre fél órát reklamált a kasszánál, én meg vártam a pocakommal meg a türelmetlen fiammal. A kasszás mondjuk szólt is a nőnek hogy vegye már észre magát. Meg a boltban is mindig bámulnak rám mint egy ufóra hogy ekkora hassal még mit keresek ott. Mintha házhoz hoznák a kaját. Sok velem egykorú nem terhes ismerős csaj meg azon tud kárörvendni, hogy mekkora vagyok a 8 kiló plusszommal nem is olyan hatalmas.
2011. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

hát úgy látszik tényleg nem vagyok egyedül.De nem vagyok a kötözködős fajta, igyekszem én is lazán venni a dolgokat, csak nem birom, mikor ennyire figyelmetlenek főleg a nők!


A kis könyv ismertetőt is köszönöm, nem vagyok nagy olvasó, de ezt meg fogom nézni, mert nagyon felkeltette az érdeklődésem:)

2011. szept. 21. 20:34
 24/24 anonim ***** válasza:

szia


no kedves első melyik nincs meg??? .-D

én anno még átkos rosszgyerek koromban fogadásból loptam el egyet :-) az volt a legközelebb a kijárathoz :-) a jégtánc volt az ominózus kötet


majd fanatikusa lettem vadásztam a könyveit most megvan a teljes sorozat mind az összes és teljesen büszke vagyok rá h sikerült felnőnöm a könyvekhez :-)

2011. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!