Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire lehetek bunkó a...

Mennyire lehetek bunkó a védőnővel?

Figyelt kérdés

Sajnos kijön..., elég ha végighallgatom bamba arccal, nem kérdezek tőle semmit, ez hatásos, gyorsan el fog húzni?

Idegesítő védőnő kategóriába tartozik....


2011. febr. 7. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szeretem a védőnőmet,de maximálisan normálisan beszélek vele.Ez a munkája.Szerintem ez nem korrekt viselkedés lenne a részedről.
2011. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Engem idegesít....
2011. febr. 7. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor írd alá a lemondó nyilatkozatot arról, hogy nem tartasz igényt a védőnői szolgáltatásra!
2011. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Idegesít vagy sem, hallgasd meg, próbálj normálisan viselkedni vele! Ez a munkája, ez a kötelessége. Neked hogy esne, ha veled bunkón viselkednének,pedig csak a munkádat végzed? Még ha nem is szimpatikus, lehet még rá szükséged...
2011. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Azt a kis időt kibírod. Neki ez a munkája, és magadat minősíted, ha bunkón viselkedsz vele.
2011. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Én is utáltam az előző védőnőmet,de faarccal végighallgattam,bólogattam,és ment tovább.

Egyébként tényleg lemondhatsz a védőnői szolgálatról,ha nagyon idegesít.

2011. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
en kozoltem az enyemmel hogy mast nem tud csak kupot beadni...nekunk volt egy kis problemank is vele es orulhet hogy nem jelentettem fel...
2011. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
A munkáját végzi. Ha nem tetszik, mondj le a szolgáltatásról. Ha nem teszed, akkor ne bunkózz vele semilyen formában.
2011. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ne adja az Isten, hogy egyszer még szükséged legyen rá! Akkor tuti nem érdekelne, hogy mennyire "idegesítő"!!!
2011. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Mégis mire gondolsz, kedves utolsó? Mi lehet az a szükség? Nekem tippem sincs, mi lehet az a szükség, mikor nekem kéne...
2011. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!