Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Találok egy orvost Szegeden...

Találok egy orvost Szegeden abortuszra, aki nem bunkó?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
remélem nem.
2010. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező!

Te nem védekeztél,te adtál életet a már halálra ítélt gyermekednek,most meg azt várod,majd a Te érzékeny pici lelki világoddal fog egy orvos foglalkozni?

Persze,biztos van olyan orvos Magyarországon,aki így fogad:ohhh abortuszra jött?Fáradjon beljebb kisasszony,mit parancsol?Kávét,vagy inkább teát?

Na ne....


Összeszorított foggal csinálják a kaparásokat a dokik,sok helyen,sok orvos nem is vállal abortuszt.

Érthető,hogy miért.


Osztom az első válaszoló véleményét:remélem nem.....

2010. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
felfele mutat az újjacska kedves második.Nem tudom mit vár a kérdező.Biztos öröm ujjongást.Első voltam.
2010. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Na ne! Jó lenne a kihúznátok az ujjatokat a szátokból! Felháborító, hogy minden háttér információ nélkül mondunk véleményt valaki döntéséről! Mert az Ő döntése, vagyis az kéne hogy legyen!

Nem tartom fairnek azokat az orvosokat sem, akik "bunkók", amikor egy felnőtt! nő terhességmegszíktásra megy hozzájuk! Nekem sajnos egy spontán vetélésem volt, művi befejezéssel, de nem kellett fizetnem érte.

De az, hogy valaki amellett van, hogy szüld meg, neveled fel bárilyen áron na ettől megyek a falnak! Olyan könnyű mondani, de ahogy megvan a baba rögtön elengedik a kezed, és boldogulj ahogy tudsz. MIÉRT nem segítenek akkor a felnevelésében is???? Hm??? Nem egyszer kerül 20-30-40eFt-ba. Nővéremnek van egy fia, rossz körülmények között élnek, a kisfiúnak "ha lenne sok pénze" kólát venne magának. Na ez milyen??? Hm??? Kellemes mi? Kiváncsi lennék, hol van most az az orvos, családvédelmis aki "rábeszélte" hogy tartsa meg?! Igazán segíthetne, hogy ne csúfolják az iskolában mert nincs pénz kirándulásra, szép ruhákra. Két testvéremnek 3 gyereke van (egyiknél ikrek), albérletben laknak, a fiúnak nincs munkája, nem is tudna elmenni a gyerekek miatt még egyenlőre, és minden sz@rt elvállal, de így is 7 hónapja én veszem a tápszert! Ha én nem venném, mi lenne? Havi 22.000!!! A lány kap 86eFt-ot havonta a gyereke után, és ismétlen albérletbe laknak! Nekik ki fog segíteni? Mert én nem tudok a végtelenségig! Főleg ha nekem is lesz! Hm??? Ismétlem, senki ne ítélkezzen. Nem mindenki született mézeskalácsházikóba. És igen, ha az a felnőtt nő/pár úgy dönt, hogy nem hajlandó úgy felnevelni egy gyereket, hogy annak abból áll az élete, mint nem kaphat meg, akkor igenis tiszteletben kell tartnai. Egy gyerek szülő, meg úgyis a szüleitől kér segítséget, nekik kell vállalni nem a gyereknek. Ez felelőtlenség. De a másik nem. Azt felelősségteljes döntésnek hívják. Én is inkább elvetetném, mint hogy szenvedjen a semmin, meg folyamatosan azon aggódjak, mint adjak neki enni. Félek, ha betíltják az abortuszt, hány éhező/kisebbségi/halott-kukában talált gyerek lesz?

Én sem akarok senkit megbántani, távol áll tőlem, de a kissebbségnél lesz a több éhező, koszos utcán rongyokban rohangáló gyerek, akik később se fognak tudni mit kezdeni.És ez azt jelenti, hogy még többet tartunk majd el. Remek.

Szóval kedves kérdező, szerintem sem fogsz találni olyan orvost aki nem bunkó (bár már túl lehetsz rajta), neki az a lényeg hogy szülj. Az hogy utána hogy boldogulsz nem érdekli. Nem ő fog a síró gyerek szemébe nézni, mikor azt mondod, hogy ezt sem, azt sem, hiába nyújtja a kis kezét érte.

De azon - érdekes módon - nem gondolkodik el senki, hogy ha az állam valóban támogatná a szűlő nőket, családokat, sokkal többen vállalnának. Nem. Egyszerűbb, az amúgy is lelki válságon átmenő (és mégegyszer megjegyzem nem a felelőtlen gyerekekről beszélek) nőt sértegetni. Na ez az undorító!

A tanácsom: felelősségteljes, jól átgondolt döntés és SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ!

2011. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!