Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó sok nő?...

Miért ilyen bunkó sok nő? Vagy csak én futok össze velük?

Figyelt kérdés

Nagy pocakom volt, boltban, pénztárnál álltunk anyával, 1 kg kenyeret akartunk venni, előttünk álló házaspár egy csomó mindent vásárolt.Rosszul éreztem magam, megkértük őket had álljunk eléjük, a férfi egyből mondta, hogy természetesen, a felesége húzta a száját...

Következő:

Babámmal sétálunk egy lakó övezetben, ahol sétáló utcák vannak.Megállok a kereszteződésnél, jött egy kocsi, lelassított, de nem állt meg.Simán átengedhetett volna, de inkább kikerült.Le volt húzva az ablak, egy nő vezetett, mondtam hangosan, hogy "köszi", erre visszakiabált, hogy miért nem sétálok a járdán.Hát nem volt járda, csak azért....

3.:Babakocsiban tolom a fiam,szintén egy nem forgalmas utcán.egyszer csak azt látom, hogy egy csikk pont a kocsi előtt landol.4 fiatal állt a járdán, 2 csávó, 2 lány, nem látták, hogy jövök, mert egy parkoló kocsi eltakart.Mondtam nekik, hogy légyszi legközelebb a melletted lévő hamutartóba nyomd a cigid, és ne eldobd, mert ha 2 másodperccel hamarabb jövök, akkor a fiam ölébe landol az égő cigivég...Még a felénél sem tartottam a mondandómnak, mikor az egyik csajszi felháborodott fejjel elkezdett "pofázni".A csávó,aki eldobta a cigit bocsánatot kért.

Én nem értem hogy van ez, a nők miért nem empatikusabbak??


2011. szept. 20. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Én erre csak egy idézettel tudok neked válaszolni:

"Korszerű önvédelmi fegyver:

vállról indítható rándítás."

/Fodor Ákos/

2011. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ez jó:)
2011. szept. 20. 21:35
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak te találkozol elviselhetetlen, bunkó emberekkel :S

Az én egyik "kedvenc" sztorim a következő: Vásárolni voltunk a férjemmel és az akkor néhány hónapos lányunkkal egy multiban. Elég sokan voltak, így én igyekeztem a lányomat úgy fogni (nem volt nálunk hordozó), hogy mások meg ne üssék. Ekkor arra jön egy anyuka, kicsit nagyobbacska gyerekkel. Tolakszik, úgy, hogy a gyereket tartja előre.. Persze, a babára nem figyel, oktatja a barátnőjét! Beszél hátrafelé. Nekem jön, majdhogy fel nem lök. És utána még ő volt felháborodva, hogy én meglöktem a gyerekét! Ott hangoskodott úgy, hogy mindenki odanézett. Majdnem elsírtam magam.. A lányom is megijedt, őt is nyugtatni kellett.. Mégis neki állt feljebb :C

2011. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos egyre több az ilyen ember. A kislányom 2 hónapos volt, amikor sorban álltunk vérvételre. A babám már sírt, mert közeledett a szopi idő (elég sokan voltak). 6 öregasszony is bement előttünk, csak egy férfi mondta, hogy előreenged. Az öregasszonyok - miután kijöttek, nekiálltak a váróban beszélgetni. Annyira nem volt sürgős...

Ugyanez: a 3 hónapos fiamat vittem hasi Uh-ra, szintén 5 öregasszony bement előttünk, babóca sírt, mert éhgyomorra kellett vinni, és még ott is várnia kellett 2 órát. 2 idős férfi engedett maga elé, a nők nem.

Ja, és a kedvencem: sorban álltam a boltban a 6 éves lányommal, a 3 éves fiammal, és az akkor 1 hónapos babámmal a babakocsiban. Egy öregasszony beállt elém. Kedvesen odaszóltam, hogy elnézést, de mi is ide várunk. Mire szó szerint rám ordított, hogy szégyelljem magam, amiért nem engedem előre. Hát, sajnos ott elhagyott a jólneveltség...

2011. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
miért,mit csináltál kedves utolsó?mit mondtál a néninek?:)
2011. szept. 20. 22:11
 6/24 anonim válasza:
35%
Kedves kérdező, az érem másik oldalát is leírnám. Régebben mikor hajnalban kellett mennem dolgozni napi 12-13 órában, fizikai álló munkát, és utána hazafelé 1,5 órát kellett utaznom, akkor az elején próbáltam udvarias lenni, átadni az ülőhelyet, előre engedni 1-1 embert, viszont Budapesten olyan rengeted idős, gyerekes, egyéb személlyel futottam tömegközlekedésen össze, hogy szinte végig állva kellett volna utaznom, a végén már csak azért sem adtam át a helyemet, és nem engedtem előre már senkot sem. Nekem, hogy hulla fáradt voltam senki sem adta át sosem a helyet. Adja át más, aki nem fáradt.
2011. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Én egész életemben mindig minden járművön átadtam a helyem kismamának, idős embernek. Mióta megvan a gyerekem (2,5 éves) nem ültünk BKV-n, autóval járunk. Minap autó híján elmentünk az 5-ös busszal a Blahára Zuglóból. Odafelé volt hely. Visszafelé tömegnyomor. Szerintetek hány ember állt fel, hogy átadja nekünk a helyet? Egy sem. :( 5 megállót utaztam a 15 kg-os lányommal a karomban, ugy hogy mondtam neki, ő is kapaszkodjon, mert ha esünk, az nagy esés lesz. Megértette a kis drágám, szorgalmasan kapaszkodott :) És az 5. megállónál végre leszállt két csitri :((( Olyan szomorú ez az egész...
2011. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltam? Közöltem a kedves "hölggyel", hogy szégyellje ő magát, amiért beállt pofátlanul elém, amit még akkor sem tolerálnék, ha nem volna velem a három kicsi gyerek. Nehogy már neki álljon feljebb, hogy nem lehet pofátlan! Egyébként nem szoktam tiszteletlen lenni az idősekkel, de azóta van a néni és a banya kategória nálam...
2011. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még azt is hozzáfűztem, hogy a kor nem érdem, viszont egyeseket determinál... Szerintem ezt nem is értette, de azért a hangsúlyt igen, mert lilult a feje rendesen.
2011. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos én is azt tapasztalom nap mint nap,hogy a nők azok akik,nem állnak meg a kocsival,mig átmegyünk a zebrán.Illetve szinte mindennapos dolog,hogy megyek a boltba,tolom a babakocsit,előttem női vásárló megy,és rámcsapja a bejárati ajtót.A férfiak ilyen téren sokkal udvariasabbak.
2011. szept. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!