Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagy ma büszke a babádra...

Miért vagy ma büszke a babádra/kisgyerekedre?

Figyelt kérdés

Egyik nap is volt egy ilyen kérdés, és olyan kedves és aranyos válaszok jöttek rá.

Jó dolog jó dolgokat olvasni :)


Az én gyerekem ma is pelus nélkül játszóterezett (ez a 4. nap, hogy nincs rajta pelus, és olyan ügyes).


2011. jún. 23. 13:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert az én fiam :D

Mert okos, mert mindent megjegyez, mert gyorsan tanul, mert csodaszép, és mert már 4 évesen is egy nagy nőcsábász :D

2011. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert táborba ment, ráadásul úgy, hogy egy barátja se volt még induláskor, alig ismert valakit. Nagyon bátor, én így nem mentem volna. Alig várom, hogy végre hazajöjjön. :)
2011. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jó ilyeneket olvasni! Írjatok még :)

Az egyik válaszoló, aki ma még nem volt büszke semmiért, neki pedig szép és jó délutánt kívánok!!!

2011. jún. 23. 14:07
 14/17 anonim ***** válasza:

Mert ma először jött rá az én kis 3 hónapos fiacskám hogy a cumi ő is vissza tudja rakni a saját szájába!

Nagyon édes volt kiköpte nézte egy darabig a cumit odanyult érte és megpróbálta a szájába visszatenni egy idő után sikerült is!Utánna ezzel játszott!

2011. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2 éves lányom,nagyon ügyes volt a dokinéninél,és okosan tűrte,hogy befujjunk neki a sprayvel.
2011. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20 hónapos kisfiam cici nélkül aludt el délben. Szó nélkül, tegnap kezdtük és akkor még pityergett, de tegnap is egy hős volt. :D
2011. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3 éves kislányom kiment éjszaka pisilni és most éjszakára sem kért pelust.A 10 hós fiam ma csak hisztizett.De meg kell zabálni azt a hisztis fejét!!!:-)
2011. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!