Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit érzett amikor a babája...

Ki mit érzett amikor a babája először felállt? És láttad, hogy a babád milyen büszke magára, hogy ez neki sikerült?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

1-2 hete állt fel először a babám :) Hát inkább fáradtságot láttam az arcán, mire felküzdötte magát :)

Azóta már ügyes és büszke :)

2011. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még csak a felülésről tudok nyilatkozni, 1 hete csinálta először, de még ma is meghatódok, miközben már ülve játszik, hogy milyen nagylány már...:)
2011. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hete állt fel a babám, én nagyon meghatódtam, megkönnyeztem a pillanatot... Olyan büszke voltam rá!


7 és fél hónapos baba anyukája!

2011. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hét hónapos volt amikor felállt(közel egy hónapja),már próbálkozott sokszor, de elfáradt,egyszer elfordultam és mire visszanéztem,ott állt boldogan,mosolyogva a kanapé mellett. Hát azt hittem elsírom magam, annyira kis édes volt, és tényleg látszott rajta, hogy: "Anya, nézdd,megcsináltam:):):)"
2011. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkönnyeztem én is a pillanatot,még apát is felhívtam hogy közöljem a nagy hírt:)
2011. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
8 és fél hónaposan állt fel először a kisfiam, és ez kivételesen pont egy olyan pillanat volt, amit a férjem és én egyszerre élhettünk át. és valóban a gyermek arcán büszkeség tükröződött, mosolyogva álldogált percekig.
2011. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi kis lányunk egy hét alatt tanulta meg. :) Eleinte csak belém kapaszkodva és ma először a kiságyában és látszott rajta, hogy büszke magára és, hogy sikerült is. Én is megkönnyeztem és telefonáltam az apának, és a nagyszülőknek is. :)
2011. júl. 13. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!