Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagy ma büszke a babádra...

Miért vagy ma büszke a babádra/kisgyerekedre?

Figyelt kérdés

Egyik nap is volt egy ilyen kérdés, és olyan kedves és aranyos válaszok jöttek rá.

Jó dolog jó dolgokat olvasni :)


Az én gyerekem ma is pelus nélkül játszóterezett (ez a 4. nap, hogy nincs rajta pelus, és olyan ügyes).


2011. jún. 23. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Délelőtt bevásárolni voltunk hármasban (másfél éves babakocsis kisfiam, 5 éves kislányom és én). 4 boltot kellett bejárnunk, és nagyon ügyesen, szépen, türelmesen viselkedtek. Semmi nyafogás, semmi "ki akarok szállni a kocsiból". Kivártuk a hosszú sort a pénztár előtt, közben beszélgettünk kedélyesen.

Nagyon jó volt velük vásárolni, nagyon büszke voltam rájuk, hogy ilyen ügyes gyerekek!


(ez mondjuk azért lényeges, mert ha apával mennek hármasban a boltba, akkor mindig elszabadul a pokol, főleg a kisfiamnál :-))

2011. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Öszintén: én ma még semmire:-((((

Ma kegyetelen vol mind kettő, kicsi főleg, reggel 1 órát hisztizett minden ok nélkül

(először a fejébe vette, hoyg menjünk gyereknapra, utána meg fürödni akart a medencében, persze vásárolni indulás előtt

aztán amikor hazajöttünk, a medenncében szekálták egymást)


A nagyfiam megsütötte a gofrikat és megígérte, hogy szót fog fogadni:-)))

2011. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert bárki szólt is hozzá, mindenki egy édes mosolyt kapott tőle. :) (féléves)
2011. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Délelőtt beültünk egy kávézó teraszára a testvéremmel egy kávét inni, és 20 hónapos kisfiam egész idő alatt szépen üldögélt a széken, fagyitölcsért rágcsált és autót tologatott az asztalon. Azt hittem, majd mindig el akar rohangálni, és a kávét sem tudom nyugodtan meginni, de nagyon szépen viselkedett:)
2011. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17 hónapos kislányom 3 napja kapott új gyerekszobát, új ágyat. Eddig altatni kellett, ma délután mínusz perc alatt magától elaludt :) El sem akartam hinni!!!!! Nagyon nem szerette már a kiságyat, szenvedett benne, de mióta új ágya van, minden sokkal-sokkal jobb :) REmélem, így is marad!!!!!!
2011. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Sikerült megennie az almapürét. Igaz, néha úgy nézett rám, mintha meg akarnám gyilkolni, de a végére belejött. :)

Remélem, a holnapi tízórai is ennyire sikeres lesz.

2011. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem is az ebéd a mai nap eddigi "fénypontja".

Pár hete annyira rossz evővé vált a 15 hónapos babám, hogy szinte már semmit nem evett meg. Kínomban újra adnom kellett neki bolti bébiételt, aminek egyáltalán nem örültem, de azt nagy nehezen azért megette.

Ma főztem magunknak krumplifőzeléket, kicsit más lett mint szokott lenni. Nem érettem, hogy miért, de ebből egy hatalmas adagot bevágott csirkemellel. Most alszik:)))

Épp az imént jöttem rá, hogy annyira kapkodtam a 3 gyerek mellett és több helyen járt a gondolatom, hogy véletlenül habarás helyett rántással csináltam, azaz kifelejtettem belőle a tejfölt. Lehet, hogy ez volt a titok nyitja? Nem szereti az én megszokott főztömet, most pedig azt hitte, hogy valami mást kapott.:))

Büszke vagyok a babámra, hogy szépen evett és magamra, hogy tudtam újítani, igaz véletlenségből.:)))

2011. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A 3 évesre, mert reggel segítőkészen és gond nélkül vette, hogy elaludtunk és a szokásos egyórás tötymörgés helyett 10 perc alatt el kellett készülni a bölcsibe menet. Semmi hiszti, semmi nyafi, semmi időhúzás, még a kezem alá is dolgozott hogy a kicsit is ráncbaszedjem indulásig. no meg persze egyedül öltözött, szépen reggelizett stb,

A 1.5 évesre: ma azért vagyok rá büszke, mert nagyon ügyesen megmutatta, hogy hová dobta el a mobilomat amit elcsórt az asztalról, és mert egyedül belebújt a cipőibe és be is tépőzárazta őket (igaz, hogy kacsa lett, de nem baj :-D). Amúgy szegénynek vacak napja van, mert 4 foga jön egyszerre

2011. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert sírás, hiszti nélkül elbúcsúztattuk a nagytesókat, akik elmentek nyaralni a nagyihoz Magyarországra.
2011. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Három éves nagylányom, édesen elnavigálta a 21 hónapos kisöccsét, hogy én gyorsan megtudjak főzni, kitudjak takarítani. Az öcsi nagyon okosan többször is bilibe pisilt, csak egy nagyon pici csurgott be egész délelőtt. A legkisebbem pedig tegnap este 8-tól ma reggel fél kilencig aludt.
2011. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!