Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnál kisgyerekedre használt...

Adnál kisgyerekedre használt cipőt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Örököltünk jó pár cipőt, mindig megnézem, milyen állapotban van, ha nincs elkopva a talpa, és kikopva a belső bélés, akkor simán ráadom. Az is látszik a cipőn, hogy kitaposták-e, az ilyet nem adom rá.


De ilyen korban annyira gyorsan nő a lábuk, hogy idejük se lenne elhordani egy cipőt:)

2011. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
cipőt,zoknit,alsúnadrágot nem!minden más ruházatot adok rá használtan is.
2011. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Hiába nem használják el, akkor is csak cipőről van szó. Na, meg ugyan úgy kitapossák 2-3 hóna alatt is.
2011. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha lehet nem. Viszont a kicsi fiam most a lányom első cipőjét hordja, mert az alig volt használva.

Mi is örökültünk 1-2 pár cipőt, én nem dobtam ki, mert volt hogy elázott az övé, és muszáj volt valamit ráadni arra az egy napra, amíg az övé száradt.

2011. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök a használt cipőnek, hisz az enyém 3 hét alatt simán leamortizálja a cipői. Motorozik, csetlik botlik. Jól jön ilyenkor az ingyen vagy használt cucc, hisz rövid idő alatt tönkreteszi. Utcára, elmenni újat kap, de otthonra tökéletes a használt.
2011. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig mindig új cipőt vettem mindkét gyerekemnek, még egymástól sem örökölték soha.
2011. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Sőt a legelső csizmája már rajta harmadjára volt.De olyan jó minőség hogy egy gyerek még simán elhordhatná.

De azért jól megnézem hogy milyen állapotba van, és akár csak minden más használt dolgot, a cipőt is bedobom a mosógépbe.

2011. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenből használtja van a fiamnak, lányomnak, de cipőből mindig újat kapnak. Ez az ortopédus szerint is rendkívül fontos, mert igenis hetek alatt is kitapossák a cipőket a gyermekek.
2011. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Eleinte óckodtam tőle, de van. Igaz nem első cipő, nagylányomnak sok benti cipőt, szandált, félcipőt, csizmát vettem. SEmmi baj velük. Agyonhasználtat nem veszek, csak szép állapotút, amit keveset használtak.
2011. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Cipőből soha. Mindenkinek más a járása, a lába formája, szerintem ez nem egészséges. Ruhát adok rá, amit használt, de cipőt nem.
2011. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!