Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnál kisgyerekedre használt...

Adnál kisgyerekedre használt cipőt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 07:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Örökölt már ilyen cipőt,de nem agyonhasznált,leamortizált féle volt.

Éppen a napokban nézelődtem Vaterán,Teszveszen és rengeteg cipőcskét megnéztem,de inkább úgy döntöttem,hogy újat veszek.

2011. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt gyerekem, azt gondoltam, cipőből legalább újat. Most, hogy 14 hónapos a lányom, és kaptunk egy pár cipőt, rá fogom adni. Semmi baja nem lesz tőle.
2011. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért egy cipőn meglátszik, mennyit hordták...

Pár hetet használt, éppen csak totyogó baba után én simán ráadnám a gyerekemre.

A turiban éppen tegnap láttam első lépés cipőket nagyon jó áron, szerintem csak kocsicipőnek használták, mert a talpán egy karcolás nem volt. De lánycipők voltak, s nekem fiam van.

2011. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, a nagynéném ortopéd orvos, elvittem hozzá a cipőt, nézze meg, és ő is azt mondta, amit én leírtam, hogy látni lehet, ha egy cipő ki van taposva.

Azt is mondta, figyeljem meg mennyire van elszineződve a talpa belül, mert ha sokat hordják, akkor a bőr gyorsan koszolódik. Ha tiszta akkor nem hordták sokat.

Azt is mondta, tegyem le egymás mellé őket, és nézzem meg hátulról, ha egyenes a bőr, és nincs betörve, akkor nyugodtan hordhatja.

2011. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha lehet nem,de ha éppen nem tudnám megvenni és csak az van igen.Itthon adtam már rá az unokatesó kinőtt cipőjét,de hamar vettem neki uj itthonit.
2011. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, de nem álladóan azt. Vennék újat is, a használtat meg játszóra, sáros időben és koszos helyre adnám rá.
2011. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!