Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha büszke vagyok a...

Baj, ha büszke vagyok a babámra? Ti szülőként büszkék vagytok? Ehhez mit szóltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az egyik közösségi portálra feltöltöttem születendő kisbabám 4D ultrahangos képét, hogy az ismerőseim is láthassák. Azért, mert én büszke vagyok a gyermekemre!!! Viszont VALAKITŐL megkaptam, hogy színházat csinálok a gyerekemből. VALAKITŐL, akinek saját szükségleteinek, szórakozásának kielégítése mindig is fontosabb volt, minthogy azt is figyelembe vegye, mit szeretnének a körülötte élők. Valaki, aki önzőségében képes inkább remeteként élni, elmarni maga mellől mindenkit csupán azért, mert nem úgy ugrálnak, ahogyan ő fütyül, és ez nem tetszik neki. És akitől, ha megkérdezik, hogy látta-e már az unokája fényképét, akkor letagadja, mintsem, hogy inkább bevallaná azt, hogy nem is érdekli, mert így legalább nem sérül az ego-ja!
2009. dec. 26. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

dehogy baj. de hogy ebből az idiótaságból ügyet csinálsz, az inkább baj. felesleges.


kellemes ünnepeket

2009. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak nem az anyósodról van szó?

Egyébként szerintem nem baj hogy büszke vagy rá.Én is büszke vagyok a 3 hónapos kisfiamra.

2009. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is büszke vagyok az unokámra, meg korábban a gyerekeimre, de azért egy nyilvános internetoldalra nem raknám fel a képét. (Ezt én a magánügy kategóriába sorolom)

Te szeretnéd, ha bárki a te képedet nézegethetné akárhol a világon? Vagy esetleg ebböl pénzt csinálna?

Erre azért gondolni kellene - ha a babádat az ismerösöknek mutogatod, az természetes, de - szerintem - idegeneknek nem sok köze van hozzá.

2009. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ugyan már, egy ilyen hülye ember véleménye alapján akarod megítélni a saját viselkedésedet? Te magad is látod, hogy milyen ez a valaki, akkor miért számít neked a véleménye?
2009. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is feltettem az iwiwre a 4D képét a babámnak..noná h büszke vagy rá..az ilyet meg magasról le kell ejteni...
2009. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj,hogy büszke vagy rá!Sőt...legyél mindig is az rá.de az igazat megvalva az ultrahangos képét egyik gyerekemnek sem tettem fel a netre,sem iwiwre.nekem ez olyan belső dolog.Én úgy érzem,hogy amíg a pocakomban van addig a családomnak a közeli barátaimnak megmutatom a fotot és a felvételt.Tehát amíg pocaklakó addig nem mutogatom a világnak,majd ha kíbújik akkor!De mindenkinek szíve-joga azt cselekedni amit akar,én ezért senkit nem itélek el!boldog karácsonyt!
2009. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés kérdése. Én nem tennék föl az iwiwre ennyire intim képeket a családomról. De én is büszke vagyok rá, az lenne a furcsa, ha nem. Ha te így látod jónak, tényleg ne foglalkozz mások véleményével. Nekem úgy tűnik, hogy valamiben bizonytalan, vagy önbizalomhiányos lehetsz, ha ennyire meg tudnak bántani. Én is ilyen vagyok.
2009. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
aki nem büszke a gyerkére az minek válal én is feltett még az elsöt is amikor az elsö uh volt!4akkor még csak 1 pötty volt!!most 33+4hetesek vagyunk de büszkén viselem a nagy pocim és alid várom hogy z elsö képet felrakjam az én pici lányomról!!sok boldogságot és nefoglalkozz idiótákkal!!
2009. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Persze.h nem baj.Legyél is rá büszke!

De az igazat megvallva én tuti nem raknék fel a netre a babámról képet!

Az ismerősök meg tudják amúgy is nézni-amelyik nem annak küldök mail-be képet.

De idegenek ne nézegessék szerte a világon,meg aztán tényleg nem lehet tudni,nem e használja fel valaki,valahol,valamire a képet...

Azért jobb vigyázni a mai világban.

Meg tényleg ez olyan intim és belsőséges...

2009. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel az iwiw-re 4d-és képet,még mindig fent van.Sőt amikor megszületett az is.Te igy vagy rá büszke,ne foglalkozz mással.
2009. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!