Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha büszke vagyok a...

Baj, ha büszke vagyok a babámra? Ti szülőként büszkék vagytok? Ehhez mit szóltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az egyik közösségi portálra feltöltöttem születendő kisbabám 4D ultrahangos képét, hogy az ismerőseim is láthassák. Azért, mert én büszke vagyok a gyermekemre!!! Viszont VALAKITŐL megkaptam, hogy színházat csinálok a gyerekemből. VALAKITŐL, akinek saját szükségleteinek, szórakozásának kielégítése mindig is fontosabb volt, minthogy azt is figyelembe vegye, mit szeretnének a körülötte élők. Valaki, aki önzőségében képes inkább remeteként élni, elmarni maga mellől mindenkit csupán azért, mert nem úgy ugrálnak, ahogyan ő fütyül, és ez nem tetszik neki. És akitől, ha megkérdezik, hogy látta-e már az unokája fényképét, akkor letagadja, mintsem, hogy inkább bevallaná azt, hogy nem is érdekli, mert így legalább nem sérül az ego-ja!
2009. dec. 26. 07:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok Kedves Válaszadók! Nagyon köszönöm a válaszaitokat, kíváncsi voltam, hogy mi a véleményetek, bizony, nem vagyunk egyformák, én pl. azt, hogy ebből a dologból ekkora "ügyet" csináltam, nos igaza van egyikőtőknek, azért van, mert túl érzékeny vagyok és mindig is az voltam.

Sajnos az, aki így viselkedett / viselkedik velem, az nem más, mint a tulajdon apám, akinek úgy érzem, soha nem ártottam, sőt minden igyekezetemmel próbáltam segíteni anyagilag is, holott szerintem az sem az én dolgom lett volna, mert egy 45 éves embernek már kellene annyi eszének lennie, hogy megálljon a saját lábán más segítsége nélkül, de sajnos egyszerűbb volt mindig mástól várni a segítséget. Most éppen ott tartunk, hogy a saját anyámat akarja kisajátítani magának, hogy az ne tudjon a segítségemre lenni a szülést követően. Valószínű, hogy így már megértitek, miért váltott ki belőlem ez az ügy ilyen kellemetlen hatást! Még egyszer nagyon köszönöm a válaszaitokat, kívánom, hogy nektek soha ne legyen ilyen jellegű problémátok, nektek, családotoknak, a gyerkőcöknek jó egészséget kívánok!

2009. dec. 26. 18:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy cseppet se aggódj ezen. Én is feltettem a 4D fotókat a kis pocakosomról, és persze a 7 éves kisfiamról is. Mindkettőjükre büszke vagyok, és igen, ezt meg is mutatom a világnak. Aki nem kíváncsi rájuk, az ne nézze meg. Ha pedig megnézi, és negatívan reagál valaki, azt is el kell fogadni, és esetleg letépni a fejét :))

2009. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
dehogy! ma már ez teljesen természetes, hogy az iwiw-re feltölti v.ki a babája képeit. nekem inkább az a furcsa, aki nem teszi! tegyél a mappára lakatot (kis piros jel), és csak az ismerőseid láthatják, illetéktelenek, idegenek nem!
2009. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!