Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az a mese/rajzfilm ami...

Melyik az a mese/rajzfilm ami "gyerekeknek" való, de téged a hideg ráz tőle?

Figyelt kérdés
Esetleg a babád mégis imádja...
2011. jún. 9. 07:32
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Marsupilami. Gyűlölöm :)
2011. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
52%

Kisfiam még csak 14 hónapos, még nem nézünk meséket. Egyszer bekapcsoltam a TV-t, a Magyar népmesék ment, gondoltam abból nem lehet baj. Tudjátok, miről szólt?!!! Hogy a gazdának született egy kisfia, azt a szolga ellopta, bekente a gyerek anyjának a száját egy tyúk vérével, ezért az apa azt hitte, a felesége megette a gyereket, és bosszúból élve eltemette. Idáig bírtam. Ezt nem fogja nézni a gyerek.

Édesanyám a mai napig emlegeti, milyen szenvedést okozott neki, amikor annak idején a Gondos bocsokat meg az Én kicsi pónimat kellett néznie velünk. :))))

2011. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Dóra, utálom!
2011. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Én is a Fifitől úgy tudom. De nem rossz mese. Gyerekem nincs.
2011. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
15:11 Szerintem a népmesék nem pont a legkisebbeknek szólnak.
2011. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm a válaszokat-jöhet még persze-akkor nem én vagyok izlésficamos:))
2011. jún. 24. 19:17
 47/48 anonim ***** válasza:
Amiben a Sid nevű kölyök van(az valami rettenet!)A Jimmi Neutron.Ez a kettő abszolút utálat tárgyát képezi.A Múú Mama annyira nem gáz,ám "gyerekhülyítős",de nagyon.Mint ahogy a Duda és Pocsolya,meg hasonló okosságok is.A kisebbik fiam 3 éves,Ő sem bírja ezeket.Szerencsére olyanokat néz csak,amik számomra is emészthetők(és különösebb bajom sincs vele)
2011. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Én még nem tartok ott, mármint nincs gyerekem, de már jó előre tudatosan készülök arra, mit fog megnézni, és mit nem. Amiket én néztem gyerekkoromban, óvodásként, azokat neki is le fogom vetíteni. Kivéve a Varjúdombi meséket és a Krisztofórót, mert azoktól féltem. Nálam nem volt olyan korszak kamaszkoromban sem, hogy "kinőttem" a mesékből, így elég sokhoz volt szerencsém, főleg amikor Minimaxunk lett.


Amiktől engem kiver a víz, az a Thomas (az már az én gyerekkoromban is volt külföldi csatornán, és nagyon idegesítőnek és ijesztőnek találtam), az Eperke, az Én kicsi pónim új sorozata, aminek valójában a kamaszok a célközönsége.

A Dora a felfedező, a Micimackó és én. (Hogy lehet így elcsúfítani a Micimackó történetet, ennek már tényleg semmi köze az eredetihez, és hová lett Róbert Gida?). Meg a Minimaxos Dzsungel Könyve. (Nem csak nézőként, de animátorként - a végzettségem - is valami rettenetes.)

Meg van egy csomó hasonló mese a Minimaxon, ami csak azért 3D-s, mert gyorsabb és olcsóbb, mint a hagyományos rajzfilm, de a történetvezetése és animációja is pocsék, néha ijesztő.


Amit viszont nyugodtan levetítenék bármelyik gyereknek, az a Lackó a Malackó, a Blinky Bill vagy a Barbie. (azt természetesen lányoknak.)

2012. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!