Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az a mese/rajzfilm ami...

Melyik az a mese/rajzfilm ami "gyerekeknek" való, de téged a hideg ráz tőle?

Figyelt kérdés
Esetleg a babád mégis imádja...
2011. jún. 9. 07:32
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Locsifecsi Márta, a hideg kiráz tőle
2011. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Néha a kacsa tévén(duck tv) vannak olyanok, amik teljesen agymosás szerűek, mondjuk ilyenkor elkapcsolom vagy kikapcsolom.
2011. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Disney Junioron,reggel 6.45-től az Ötletgyár.Hát az kritikán aluli!!!
2011. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%
Cartoon network-ön a Nyomi szerencsétlen utazásai. Nem tűröm meg az a sz_rt!
2011. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
89%

Én a Kockásfülő nyúltol mászok falnak- rühellem. Szöveg nincs benne, csak az idétlen zene, ha meghallom...

Pedig a fiam szereti! :) Kiskoromban én is szerettem. A DVD mesét a mamáknál szokta nézni!:) Minden más mesét szivesen nézek vele- sajnálom, de ez van.

2011. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
76%

Őszinten? A Bogyó és Babócától a falra mászok, de a lányom szereti, leginkább Pogány judit hangja idegesít.

A Minimentőkkel is így vagyok, ot meg azt nem szeretm, hogy énekelnek.

Kockásfülű nyul-at sem szeret(t)em, gyereknek sem.

2011. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
83%
Fifi virágoskertje. Ettől a falat kaparom, pedig a fiamnak tetszik. Ráadásul szerintem kicsit lányos mese ez, mondjuk nem túlságosan, de azért egy kicsit igen. Mindegy, nem nézi olyan gyakran, csak ha véletlenül pont be van kapcsolva a tévé.
2011. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom, a Minimentők még létezik?? Na, az a másik :D Hát amikor énekelnek, attól én is totál kész vagyok. Mondjuk azt szerencsére a fiam sem akarja nézni, csak párszor belenéztünk.
2011. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

A magyar rajzfilmeket szeretem,néha viszont szokott lenni hétvégén valami (talán maci is van benne) rajzfilm,na hát azon elborzadok milyen figurákat rajzoltak meg benne,ha megtudom a címét megírom..


A Dorát se birom...magyarok vagyunk,a gyerekem hadd nézzen magyarul beszélő rajzfilmet.

de várom még a válaszokat!:))

2011. jún. 9. 08:11
 10/48 anonim ***** válasza:
77%
Teletubbyk.
2011. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!