Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az a mese/rajzfilm ami...

Melyik az a mese/rajzfilm ami "gyerekeknek" való, de téged a hideg ráz tőle?

Figyelt kérdés
Esetleg a babád mégis imádja...
2011. jún. 9. 07:32
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
39%

Én a Dórát és a D8iego-t szeretem, meg a Kaylan-t is.

Az meg hogy magyarok vagyubk még nem jelenti azt, hogy csak magyarul kell(ene) beszélnünk.


A magyar Népmeséket sem szeretem, szirntem kimondot horrormese.


Nálunka fő kedvenc a Spongaybob a nagyfiam(11) és párom(38) tátott szájjal nézik:-)))))

2011. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

07:59-es és utolsó vagyok

Amikor fiam kicsi volt-3 év körüli- sokat nézte a Rolli, Polli, Olli-t.

Ment a Minimax-on és kazettán is megvettük neki.


Egy idő után azzal is ki lehetett kergeti a világból:-))))

2011. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Minimentők, Teletubbies, Waybuloo( http://www.youtube.com/watch?v=4KsHffKfo84) éltünk egy évig Angliában, ez utóbbi fantasztikus mese ott ment, de idegesít a Lazzy Town is, bár legalább a mondanivalója jó.
2011. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
77%

Elmo világa - a falra mászok tőle.

Nem szeretem a Bogyó és Babócát.

Én kicsi pónim - még a fiam is szól, hogy kapcsoljam ki, mert fél!

A duck tv--n szinte minden.

2011. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
8:48-as vagyok, nem szeretem a Thomast sem, de szerintem csak azért, mert annyit néztem már.. A fiam 4 éves, kb 2 éve nagy kedvence, szinte csak azt néz, de egy darabig teljesen átvette a szavait, pl "ne pöfögj előttem", ha elkanyarodtunk egy úton, akkor a váltón ment, stb..
2011. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok


Na igen, Nihao, Kaylan


A lányom egy hétig mondogatta mindenhol utána, hogy HŰE, amit mindenki hülyének értett, pedig csak a meséből ismételgette a havat.


Azóta elkapcsolom.


A Minimentők : JAAAJ, DE VESZÉLYES :-D


A Woofy sem semmi a ál plüss kutyával, ami igazi, de sose kakál vagy pisil be, mert olyan okos, és nincs szaga, mint a kutyáknak általában, és egy ágyban alszanak...

2011. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem csak én nem szeretem a Bogyó és Babócát, Annyira istenítik mindehol a könyvet és rajzfilmet is.

Nekem nagyon szájbarágós és kicsit "nyomi", de hát ha gyerekek szeretik, akkor az a lényeg.

2011. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Fiam imádja a Kisvakondot. Van neki pár DVD-je is. A legtöbbel semmi bajom, de van egy, amiben beszélnek. Hát az valami szörnyű. Le tudnám magam kaparni amikor meghallom, hogy a Nyuszi mondja a Süninek, hogy "ébresszük fel a vakondot" meg a többi hü.ye duma benne. Váááá!!!

A hideg ráz még a George a bajkeverő majomtól és a Dinóexpressztől is.

2011. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Köszi,várom még a válaszokat,sztem kiirok egy kérdést a kedvencekről is,oda is várok majd mindenkit:)
2011. jún. 9. 09:10
 20/48 anonim ***** válasza:
Én imadtam a meséket.Nagyon sokszor volt olyan, hogy leültem egy faraszto nap utan, és meséket néztem. Miota megvannak a fiaim, azota szinte egyet sem bírok végig nézni. Ugyanis rakapnak egy mesére, és honapokig csak az mehet. Mar kívülről tudom az összes magyar mesét, az összes Disney-t, Pixar, és sorolhatnam még nagyestés meséket. Talan amit nem tudok soha megunni, az a Dr. Bubo és a Mézga csalad. Viszont, ha valasztanom kellene, amitől nagyon-nagyon felall a hatamon a szőr, az a Horton az elefant. Aki kitalalta, azzal nézetném végig 1 honapon keresztül minden nap (napjaban többször is!!!!) A rövid meséktől még annyira nem udnorodtam meg, mert a gyerekek egy-egy rész utan kikapcsoljak. Őket az egész estések kötik le jobban.
2011. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!