Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az a mese/rajzfilm ami...

Melyik az a mese/rajzfilm ami "gyerekeknek" való, de téged a hideg ráz tőle?

Figyelt kérdés
Esetleg a babád mégis imádja...
2011. jún. 9. 07:32
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt a jó, így jó, mentőcsapat, jó lesz" :DDD Szerencsére már nincs Nickelodeon-unk.


Dóra, a felfedezőnek van egy része, amin betegre röhögtük magunkat a férjemmel. "Hová is megyünk? A kuki szigetre"


Kisvakond

2011. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb mostani mesecsatornás mese engem nagyon idegesít. Dóra, eperke, a pónis meg a barbies, a mostani mickey egér meg a mikentyúje.

A lányom is csak akkor nézi ezeket ha vigyázok az unokahúgomra. Akkor együtt nézik, de akkor se nagyon érdekli.

Inkább DVDs meséket néz. Bubó, mézga család, macskaarisztokraták (mindig mondja, hogy az a cicás mese).

2011. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Minimentők, na, ettől én is kész vagyok. Hogy nem tudtak normálisabb versikét írni a dallamra! Annyira idegesít a magyartalan prozódiája!!! Brr.. Meg az összes, ami ilyen-olyan (angol, spanyol, kínai!) szavakat tanít... Dora,.. Go, Diego..., meg van az a kislány, panda, nagypapa.. a címe nem ugrik be! Egyik szörnyűbb, mint a másik. CN-n nálunk már be sincs állítva :D
2011. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Bob és Bobek, Mú mama... stb, stb.

Hogy képtelenek a gyerekeknek normális filmeket csinálni? Vagy épp az a cél, hogy ezek után a primitív gyerekfilmek után nézzék majd a még primitívebb felnőtt műsorokat? Annyi igazán jó magyar rajzfilm, mesefilm, ifjúsági film van, de le nem adnák...

2011. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Jah,a Mú mama.Mikor először láttam,nem hittem el,hogy ilyen van.
2011. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Dórától a falra mászok meg még a Csörikétöl akk még van 1 -2 de nem jut hirtelen eszembe
2011. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
A Hello Kitty-től a hideg ráz bennünket, a férjem az egyik szereplő után csak "my melodis köcsögségnek" hívja:)
2011. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Thomas a gőzmozdony,És az összes olyan mese amivel hlyítik a gyereket,hogy pl. szóljatok ha megláttok egy macskát stb.(Dora pl.)
2011. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
93%

5 éves a lányom, és csak a Minimax volt beállítva a TV-nken, mert a többit borzalmasnak találtam.


Nos, pár hónapja a Minimax sincs már....mert annyi idióta baromságot együtt még nem láttam, mint ott. Különösen a reklámokat gyűlöltem, a lányom meg tátott szájjal, vágyakozva nézte, és ha meglátott a boltban valami reklámozott kacatot, mindig kérlelt, hogy vegyem meg!


Aztán, amikor elkezdett a rajzfilmekből hallott hülye szlengekben és hangsúllyal beszélni, akkor "véletlenül" eltűnt a Minimax a csatornák közül. Pár napig kereste, utána már nem foglalkozott vele. Most olyan meséket néz, ha néz, amiket a netről töltök le neki, régi, normális, kedves rajzfilmeket, bábfilmeket, mesejátékokat.


A minimaxos időkből, amiktől a falra másztam:


- EPERKE (gyűűűűlöltem!!!!)

- Pónis, Barbies idiótaságok

- Elmo világa (még egy ilyen agyzsugorító műsort, felháborító!!!)

- Pat és Stam (vagy mi....a lányom Penészesnek hívta, úgy értette! :-))

- meg végülis mindet, de legfőképpen ezeket.

2011. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtobb rajzfilm a tv-ben igenytelen. En pedig nem nezetek szemetet a gyermekemmel. Azt nezzuk, amit mi megveszunk dvd-n. De egyebkent nevezzen akarki regimodinak, de szerintem sokkal tobbet er egy jo konyv.


A valaszom tehat: a tv-ben futo rajzfilmek 95%-a.


24/n

2011. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!